کد خبر: 784725 A

مربی سابق دروازه‌بان‌های استقلال می‌گوید آبی پوشان بعد از جدایی رحمتی باید یک دروازه بان قابل اعتماد جذب کنند.

حسین ترابپور در گفت و گو با ایلنا درباره شرایط فعلی آبی پوشان تهرانی اظهار داشت: فکر می‌کنم استقلال تمریناتش را برخلاف تیم‌های دیگر به موقع شروع کرد. آن‌ها توانستند دو بازی تدارکاتی را هم در تهران انجام دهند و فکر می‌کنم نیاز به چند بازی دیگر هم دارند تا به هماهنگی کامل برسند.

او ادامه داد: قطعا اردوی ترکیه می‌تواند برای آماده سازی به بازیکنان کمک کند زیرا برای هماهنگ شدن بهتر تیم، تیم‌ها باید اردوی تدارکاتی را پشت‌سر بگذارند. به نظر من استقلال امسال می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد.

او درباره جذب بازیکنان جدید گفت: به نظر من استقلال باید بازیکنانی را جذب کند که از لحاظ تجربه به سود این تیم باشند. با توجه به اینکه استقلال باید در آسیا هم به میدان برود، بازیکنی باید در استقلال حضور داشته باشد که تجربه حضور در بازیهای بین‌المللی را داشته باشد.

ترابپور درخصوص جدایی مهدی رحمتی از استقلال عنوان کرد: به اعتقاد من، رحمتی می‌توانست دو سال دیگر هم در استقلال بازی کند زیرا از لحاظ بدنی و آمادگی جسمانی شرایط بسیار خوبی را دارد اما خودش صلاح دید تا از تیم جدا شود.

او در این خصوص که با جدایی رحمتی استقلال نیاز به جذب یک دروازه بان قوی دارد یا خیر گفت: قطعا دارد زیرا حسینی گلر خوبی است اما اگر خدایی ناکرده برای وی اتفاقی رخ بدهد چه کسی جایگزین او خواهد شد؟ به نظر من در هر تیمی باید دو دروازه‌بان خوب حضور داشته باشد. به اعتقاد من رقابت و رفاقت در کنار هم می‌توانند کمک‌حال هر دروازه‌بانی باشد. مربی باید آن‌ها را به یکدیگر نزدیک‌تر کند. 

مربی سابق دروازه‌بان های استقلال درباره اینکه حسینی جوان می‌تواند شماره یک مطمئمنی برای این تیم باشد یا خیر گفت: حسینی دروازه‌بان بسیار خوبی است. فصل گذشته هم بازیهای خوبی را برای استقلال انجام داد. از نظر تجربه هم فکر نمی‌کنم شرایط بدی داشته باشد. امیدوارم حسینی طوری کار کند که عملکردش نقش بسزایی در موفقیت‌های استقلال داشته باشد.

استقلال تهران سید مهدی رحمتی حسین ترابپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر