کد خبر: 784690 A

شاهد یک رقابت داغی در بالای جدول خواهیم بود

هافبک پرسپولیس قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با قرمزها تمدید کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس بعد از جلسه‌ای که با مسئولان پرسپولیس داشت، قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با قرمزها تمدید کرد تا همچنان در خدمت این تیم باشد.با نعمتی در خصوص تمدید قراردادش و همچنین شرایط پرسپولیس و مدعیان این فصل قهرمانی به صحبت پرداختیم.

 

* از حضور دوباره‌ات در پرسپولیس صحبت کن؟

یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشتم اما باشگاه با من تماس گرفت و خواهان برگزاری یک جلسه دیگر شد. با مسئولان صحبت‌هایی را انجام دادم و یک فصل دیگر نیز قراردادم را با این تیم تمدید کردم. باید بگویم از این اتفاق خیلی هم خوشحال هستم که دو فصل دیگر هم در تیم مورد علاقه‌ام حضور خواهم داشت.

 

* هیچ شرط خاصی برای تمدید قرارداد نداشتی؟

به نظر شما واقعا می‌توان برای پرسپولیس شرطی گذاشت؟ پرسپولیس آنقدر بزرگ است که هیچ بازیکنی نمی‌تواند برایش شرط و شروط بگذارد. باید بگویم بازی کردن در پرسپولیس خیلی لذتبخش است و من هم از این بابت خیلی خوشحال هستم.

 

* برای برپایی اردو به کشور ترکیه سفر کردید. در این باره صحبت کنید؟

این اردو برای هماهنگی هرچه بیشتر تیم با یکدیگر است. همان‌طور هم که دیدید فصل قبل ثمره این اردو را در پایان فصل و کسب عنوان قهرمانی دیدید. خدا را شکر که شاکله اصلی تیم حفظ شده و ما کمترین تغییرات را داشته‌ایم. به نظر من فقط نیاز به برگزاری چند بازی تدارکاتی داریم.

 

* کار کردن با کالدرون را چطور می‌بینی؟

ایشان مربی خوب و توانمندی است. تمرینات خوبی را با ایشان پشت‌سر می‌گذاریم. بازیکنان مد نظر کادر فنی هم جذب شده‌اند تا تیم کامل‌تر شود. امیدوارم بتوانیم با کمک هواداران فصل خوبی را در پیش‌رو داشته باشیم.

 

* به نظرت پرسپولیس می‌تواند نتایج خوب فصل گذشته را تکرار کند؟

چرا نتواند؟ ما یک تیم خوب و کامل داریم و قطعا همانند فصول گذشته مدعی قهرمانی خواهیم بود. البته در این بین نیاز به حمایت هواداران داریم تا در کنار آنها باز هم مدعی اصلی قهرمانی باشیم.

 

* قبول داری امسال تیم‌ها نسبت به گذشته قوی‌تر شده‌اند؟

حرف شما درست است. تیم‌های بالای جدول همگی بازیکنان خوب و باکیفیتی را جذب کرده‌اند و فکر می‌کنم امسال شاهد یک رقابت داغ و جذاب در بالای جدول باشیم. اکثر تیم‌ها تغییرات زیادی را داشتند و این نشان می‌دهد که تیم‌ها به دنبال کسب عنوان قهرمانی هستند. این باعث می‌شود که ما تلاشمان دوچندان شود تا ما هم همچنان مثل سه فصل گذشته مدعی باشیم.

پرسپولیس سیامک نعمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر