کد خبر: 784607 A

سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشورمان برای تماشای بازی تیم المپیک ایران و نفت مسجد سلیمان در کنار زمین شماره یک آکادمی فوتبال شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال امید ایران تا دقایقی دیگر در دیداری دوستانه و در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان خواهد رفت.

در حالی که روز گذشته اعلام شده بود این مسابقه فقط با حضور اصحاب رسانه بدون اشکال است، اما تعدادی از هواداران نفت مسجد سلیمان و افراد متفرقه در اطراف زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال حضور دارند. 

* علی خسروی داور بازنشسته و کارشناس داوری فوتبال ایران پیش از شروع مسابقات در آکادمی ملی فوتبال حاضر شد و با داوران این بازی دیدار و گفت‌وگو کرد. 

* حمید استیلی مدیر تیم ملی المپیک در محل مسابقه حاضر شد و برای دقایقی با مهدی تارتار سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت‌وگو کرد. 

* مارک ویلموت سرمربی تیم ملی ایران و وحید هاشمیان دستیار ایرانی او برای تماشای این مسابقه در کنار زمین شماره یک آکادمی فوتبال حاضر شدند. 

* تیم المپیک ایران با پیراهن‌های قرمز و تیم نفت مسجد سلیمان با پیراهن‌های سفید به مصاف هم خواهند رفت.

* فرهاد مجیدی سرمربی تیم المپیک ایران پیش از شروع مسابقه سمت نیمکت نفت مسجد سلیمان رفت و با مهدی تارتار سرمربی این تیم خوش و بش کرد و عکس یادگاری گرفت.

مرتضی مؤسس رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال از تماشاگران ویژه این دیدار است. 

تیم ملی امید ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر