کد خبر: 784580 A

امیدوارم با دنیزلی اولین قهرمانی را تجربه کنیم

بازیکن تیم تراکتور گفت: دنیزلی مربی بادانش و خوبی است که امیدوارم بتوانیم اولین قهرمانی مان را با هدایت ایشان تجربه کنیم.

به گزارش ایلنا، مهدی تیکدری در حاشیه تمرین اولین روز از اردوی تراکتور در ارزروم گفت: در حال انجام تمرینات بدنسازی هستیم و طبیعی است که در ابتدای فصل، شرایط ایده آل را نداشته باشیم و روز به روز بدنمان بهتر می شود و به شرایط خوبی می رسیم.

او ادامه داد: کمپ "پولات ریزورت" ارزروم در موقعیت بسیار خوبی از نظر ارتفاع و آب و هوا قرار دارد و مطمئنا با پایان این اردوی دو هفته ای، بدن بازیکنان در شرایط خوبی قرار خواهد گرفت. برای رسیدن به قهرمانی باید خیلی سختی کشید و باید به خوبی کار و تلاش کنیم تا در طول فصل به مشکل برنخوریم.

وی در خصوص حضور دنیزلی در تراکتور گفت: آقای دنیزلی نیاز به تعریف و تمجید من ندارند و کارنامه اش مشخص است. دنیزلی مربی بادانش و خوبی است که امیدوارم بتوانیم اولین قهرمانی مان را با هدایت ایشان تجربه کنیم. به هواداران قول می دهیم که با تمام وجود برایشان بجنگیم و با قدرت کار کنیم. برای قهرمانی نیاز به حمایت دارم و امیدوارم هواداران از ابتدا تا انتهای فصل از ما حمایت کنند.

تراکتور مهدی تیکدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر