کد خبر: 784554 A

مهاجم تیم فوتبال اینترمیلان مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار دارد اما در حال حاضر جواز حضور در تمرینات نراتزوری را به دست نیاورده است!

به گزارش ایلنا، مائورو ایکاردی مهاجم جنجالی اینترمیلان بوده که حواشی دور از حد تصور ایجاد شده توسط همسرش، واندا نارا، که به عنوان مدیر برنامه وی در حال فعالیت است سبب شد تا بازوبند کاپیتانی افعی‌ها را از دست بدهد.

این مهاجم آرژانتینی با فرا رسیدن تابستان به نظر می‌رسید که در اولین فرصت اینتر را ترک کند و راهی تیم دیگری شود اما با آغاز دور جدید تمرینات تصمیم گرفت در اینتر بماند. ایکاردی که توسط مدیر ورزشی باشگاه اینتر اعلام شده بود به همراه ناینگولان در برنامه‌های آنتونیو کونته جای ندارد، روز گذشته سعی داشت به جلسه تمرینی ورود کند اما ناموفق بود. نشریه اسکای اعلام کرد ایکاردی پس از اینکه کنته او را ازتمرینات تاکتیکی تیم کنار گذاشت منتظر تیم و تمام شدن تمرینات نماند و خودش با یک ماشین شخصی به هتل برگشت!

ایکاردی

نشریه‌های ایتالیایی درباره آینده ایکاردی پیش بینی می‌کردند او مورد توجه باشگاه ناپولی قرار گرفته باشد اما مالک این باشگاه اعلام کرد دیداری با همسر این بازیکن نداشته و قرار نیست طرفین دیداری داشته باشند.

یوونتوس مقصد احتمالی ایکاردی در صورت جدایی خواهد بود؛ مجله‌های ایتالیایی ارزش انتقال ایکاردی به بیانکونری را 50 میلیون یورو تخمین زده‌اند.

اینترمیلان مائورو ایکاردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر