کد خبر: 784391 A

جاناتان اسپکتور، مدافع سابق منچستریونایتد گفته که سر الکس فرگوسن هرگز «تنبیه سشواری» خود را روی کریستیانو رونالدو انجام نداد.

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو در سال 2003 از اسپورتینگ‌لیسبون به یونایتد پیوست؛ همان سالی که اسپکتور هم راهی یونایتد شد. اسپکتور و رونالدو در سال‌های 2003 تا 2006 هم‌بازی بودند.

فرگوسن به این مشهور بود که بر سر بازیکنانش فریاد می‌کشد و با تندی با آنها برخورد می‌کند؛ آنچه به نام «تنبیه سشواری» مشهور شد، چراکه رفتار فرگوسن مانند صدای سشوار می‌شد.

اسپکتور می‌گوید: «جالب است، فرگوسن هرگز با من چنین رفتاری نکرد. به‌نظرم فرگوسن بی‌نهایت هوشمندانه عمل می‌کرد چون می‌دانست با بازیکنان چطور رفتار کند. او خبر داشت که همه بازیکنان واکنش یکسانی برابر انتقادات ندارند. برخی بازیکنان زمانی که با آنها با مهربانی برخورد می‌کنید واکنش خوبی دارند و برخی هم زمانی که به آنها حمله می‌کنید. او در این زمینه بسیار هوشمند بود.

اما من هرگز ندیدم بر سر رونالدو فریاد بزند اما فکر نمی‌کنم او رونالدو را به سایر بازیکنان ترجیح می‌داد. او می‌دانست چطور باید بهترین عملکرد را از هر کدام از بازیکنانش بگیرد.»

کریستیانو رونالدو سرالکلس فرگوسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر