کد خبر: 783910 A

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال درحاشیه مراسم نشست هم اندیشی مربیان تیم های ملی فوتبال دقایقی را برای حاضرین سخنرانی کرد.

به گزارش ایلنا، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال درحاشیه مراسم نشست هم اندیشی مربیان تیم های ملی فوتبال دقایقی را برای حاضرین سخنرانی کرد.

مرتضی محصص درباره برگزاری این نشست عنوان کرد: در ابتدا به تمامی مربیان حاضر در این جلسه خیرمقدم می گویم. هفته گذشته سومین دوره پرو لایسنس را به اتمام بردیم. بنده به همراه آقای میشل سوالا همکارم در AFC و آقای معینی نقشه راه فوتبال ایران را  با توجه به روش کار فوتبال بلژیک طراحی کردیم. در خصوص مطالبی که امروز از سوی مربیان عنوان شد باید بگویم بی تردید می توان از الگوی فوتبال بلژیک در این موارد استفاده کرد.

محصص در پایان با اشاره به حضور ویلموتس در جلسه گفت: دو مورد را لازم است بیان کنم. ابتدا اینکه به مسئله مهم فوتبال پایه خوشبختانه فدراسیون فوتبال توجه ویژه ای دارد و امیدوارم در اینده نزدیک در سطح نقره ای مطرح شده از ای اف سی قرار بگیریم. مسئله دوم، فوتبال بانوان است که توانایی دارد در آسیا یکی اژ بهترین ها باشد و به آینده آن بسیار خوشبین هستم. امیدوارم این جلسات ادامه داشته باشد. فوتبال بلژیک با حضور امثال آقای ویلموتس تغییر کرد. ما می توانیم درس های زیادی از فوتبال این کشور بگیریم چون استعداد داریم و تنها نیاز به نقشه راه مشخص و دقیقی داریم که از آن به خوبی استفاده کنیم. فوتبال بلژیک ۱۹۹۸ و یورو ۲۰۰۰ با امثال شما تغییر کرد. ما می توانیم درس های زیادی از فوتبال بلژیک بگیریم چون استعداد داریم و تنها نیاز به نقشه راه مشخص و دقیقی داریم.

مرتضی محصص کمیته فنی و توسعه فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر