کد خبر: 783512 A

نشریه انگلیسی اعلام کرد باشگاه لیورپول استعداد مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ را زیر نظر گرفته است.

به گزارش ایلنا، سایت مترو نوشت: سردار آزمون 24 ساله در فوریه سال گذشته به سن پترزبورگ پیوسته و از آن زمان عملکرد منظمی را برجای گذاشته است. 

آزمون که از زمان برتن کردن پیراهن سن پترزبورگ در 17 مسابقه رسمی 14 گل به ثمر رسانده است به گفته نشریه SovSport در مسابقه سوپرکاپ روسیه که روز شنبه برگزار شد و در آن دو گل هم به ثمر رساند، زیر نظر نماینده‌های لیورپول بود. اگرچه زنیت در این مسابقه با نتیجه 3 بر دو از لوکوموتیو مسکو شکست خورد اما مهاجم ایرانی نشان داد او همان استعدادی است که در مرسی ساید به دنبال آن هستند.

لیورپول برای اولین بار در زمستان سال 2017 با سردار آزمون ارتباط برقرار کرد اما به دلیل کمبود زمان بازی او به این انتقال راضی نبود. آزمون در سال 2017 گفته بود:" قبلا با لیورپول درباره انتقال من به این تیم صحبت کرده بودیم. با این حال من فکر کردم که زمان انتقال مناسب نبود. من می‌توانستم چند بازی انجام بدهم و پس از آن مدت زیادی را روی نیمکت بمانم چرا که لیورپول برای مدتی به دنبال پرکردن جای خالی بود. من می‌خواهم به باشگاه بزرگی بروم که بتوانم در آن پیشرفت کنم و به همین دلیل با دقت زیاد انتخابم را انجام می‌دهم. مطمئن هستم که در آینده نزدیک یک باشگاه بزرگ اروپایی بازی خواهم کرد."

سایت رسمی باشگاه لیورپول ضمن انتشار این مطلب از سایت مترو اعلام کرد که هرآنچه در این گزارش عنوان شده دیدگاه سایت مزبور بوده و اساسا دیدگاه این باشگاه نیست.

سردار آزمون لیورپول زنیت سن پترزبورگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر