کد خبر: 783447 A

باشگاه‌های چینی با پرداخت مبالغ سنگین و قابل توجه به ستارگان جهان فوتبال، آنها را راهی فوتبال این کشور می‌کنند.

به گزارش ایلنا، در روزهای گذشته استفان الشعراوی ستاره ایتالیای باشگاه رم به مبلغ 20 میلیون یورو به شانگهای شوا و همچنین و مارکو آرناتوویچ ستاره اتریشی وستهم با مبلغ 25 میلیون یورو به شانگهای SIPG پیوست تا نهمین انتقال گران قیمت در تاریخ سوپر لیگ چین گردد.

 به همین بهانه به معرفی 10 انتقال گران این لیگ خواهیم پرداخت:

به گزارش ترنسفرمارکت، انتقال اسکار از چلسی به شانگهای SIPG با مبلغ 60 میلیون یورو در سال 2016 و انتقال هالک از زنیت به شانگهای SIPG در همان سال با مبلغ 55.8 میلیون یورو همچنان گرانقیمت ترین خریدهای تاریخ باشگاه های چینی است.

نفر سوم این لیست، الکس تکسیرا دیگر بازیکن برزیلی است که با مبلغ 50 میلیون یورو از شاختار دونتسک به جیانگسو سونینگ منتقل شد. انتقال های 42 میلیون یورویی جکسون مارتینز کلمبیایی از اتلتیکو مادرید و پائولینیو از بارسلونا هر دو به گوانگجو در رده های بعدی قرار دارد.

باکامبو مهاجم کنگویی با مبلغ 40 میلیون یورو از ویارئال به بیجینگ گوان پیوست. انتقال آنتونی مودست فرانسوی از کلن به تیانجین کوانجین 29 میلیون یورو هزینه در برداشت. رامیرز هافبک چلسی با 28 میلیون یورو به جیانگسو سونینگ پیوست و نفر آخر لیست ایگالو اهل نیجریه است که در ازای 23.3 میلیون یورو از واتفورد به چونگچون یاتای منتقل شد.

 

 

سوپر لیگ چین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر