کد خبر: 782826 A

سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 16سال ایران گفت: ازنظرم در بخش دفاعی با انجام چند بازی دیگر به حداقل اشتباهات خواهیم رسید.

به گزارش ایلنا،حسین عبدی درباره 2 بازی درون اردویی مقابل تیم رده سنی امید عقاب گفت: هدفمان از برگزاری این بازی این بود که بازی قوی‌تری را نسبت به شرایط سنی بازیکنانمان داشته باشیم و در بازیهای درون اردویی آتی هم همین رویه را دنبال خواهیم کرد.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی، کارهای تیمی را از حالت دفاعی آغاز کردیم و هدفمان از دو بازی مقابل تیم عقاب محک خوردن بازیکنان بود و با توجه به نتایج رقم خورده، خوشبختانه هر دو تیمی که در قالب تیم نوجوانان در اردو داریم، عملکرد خیلی خوبی از خودشان نشان دادند. در بازی اول که گلی دریافت نکردیم و در بازی دوم هم در واقع بازیکن خودمان روی یک اتفاق یک پنالتی به تیم حریف داد.

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران افزود: بازیکنانمان در هر دو مسابقه روند خوبی داشتند و اکثر بازیکنان حدود 60 – 70 درصد از حالت های دفاعی که از آنها خواستم را انجام دادند. ازنظرم با انجام چند بازی دیگر به حداقل اشتباهات خواهیم رسید.

وی در پایان با اشاره با دیگر بازیهای درون اردویی درنظر گرفته شده برای تیم نوجوانان گفت: تا پیش از اعزام به تورنمنت چین احتمالا 3 بازی دیگر داشته باشیم، این بازیها سنگین و البته لازم است. امیدوارم با قطعی شدن این بازیها ، بازیکنان بتوانند خودشان را با شرایط سنگین تطبیق بدهند.

 

حسین عبدی تیم ملی نوجوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر