کد خبر: 782736 A

با 4 بازیکنی که‌اند ره آ استراماچونی کنار گذاشت لیست استقلال حسابی خلوت شده است.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس و چند تیم دیگر از جمله تراکتور سازی و پدیده به دلیل کثرت بازیکن بزرگسال با مشکل کمبود جا در لیست تیم هایشان مواجه شده‌اند و درخواست داده‌اند تا سهمیه افزایش پیدا کند.هرچند زمزمه‌های درباره رسیدن لیست بزرگسال از 18 نفر به 20 سال شنیده می‌شود، اما اگر تغییری هم ایجاد نشود هم باز آبی پوشان دچار مشکل و کمبود جا نمی‌شوند. با 4 بازیکنی که‌اند ره آ استراماچونی کنار گذاشت لیست استقلال حسابی خلوت شده است.

برخلاف فصل گذشته که همیشه لیست آبی پوشان پراز بازیکن بود،امسال و تا اینجا فقط 11 بازیکن بزرگسال شامل حسین حسینی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی،محمدانشگر،میلاد باقری،مسعود ریگی،فرشید باقری،فرشید اسماعیلی،علی دشتی،داریوش شجاعیان و مرتضی تبریزی در لیست باقی مانده‌اند . میلاد زکی پور هم در سهمیه زیر 25 سال قرار دارد. محسن کریمی هم که فعلا استراماچونی او را نمی‌خواهد اگر ماندگار شود در سهمیه زیر 25 سال جای می‌گیرد. مهدی نورالهی،محمد بلبلی،شاهین طارخانی،امیر حسین کارگر، رضا آذری، سینا خادم پور، سجاد آقایی، مهدی قائدی و زکریا مرادی هم 9 بازیکن زیر 23 سال استقلال هستند.

4 تا 5 جای خالی و 2سهمیه لیگ برتری

اگر محمد علی فرامرزی که در تمرینات حضور دارد و شیخ دیاباته که با باشگاه توافق کرده قرارداد ببندند آنوقت لیست بزرگسالان استقلال تازه به 13 نفر می‌رسد و همچنان 5 جای خالی باقی می‌ماند. اگر روح اله باقری همان طور که استراماچونی تصمیم گرفته از استقلال کنار گذاشته شود که این سهمیه 13 باقی می‌ماند و در غیر این صورت به عدد 14 می‌رسد.

رضا کریمی و آرمین سهرابیان اگر بخشیده شوند هم در لیست زیر 23 سال و 25 سال قرار می‌گیرند. تا 5 جای خالی در لیست بزرگسالان وجود دارد. احتمال ماندن طارق همام، آیاندا پاتوسی،روزبه چشمی و تمدید قرارداد آن‌ها وجود دارد. از طرف دیگر مذاکره با رضا اسدی و آرش رضاوند هم همچنان دنبال می‌شود. اگر گلر دوم آم طورکه شنیده می‌شود سیهمیه زیر 23 سال باشد، جا برای جذب هر 5 بازیکن وجود دارد.

از 6 سهمیه لیگ برتری استقلالی‌ها 4 سهمیه را برای یزدانی، ریگی،بلبلی و دشتی استفاده کرده‌اند . اگر گلر لیگ برتری باشد از بین رضاوند و اسدی فقط یکی می‌تواند آبی پوش شود، اما اگر گلر سهمیه نباشد مشکلی برای جذب هر دوبازیکن فصل گذشته سایپا وجود نخواهد داشت. از 3 بازیکنی که هنوز تمدید نکرده‌اند هم اگر بازیکنی جدا شود، یک سهمیه بزرگسالان برای پر کردن جای آن‌ها ایجاد می‌شود. باید دید سرانجام چه بازیکنانی در لیست استقلال لیگ نوزدهم جای می‌گیرند و جاهای خالی باقیمانده چطور پر می‌شود.   

 

استقلال پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر