کد خبر: 782669 A

علی جباری در گفت و گو با ایلنا:

رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال معتقد است حضور کاپیتان سابق استقلال خیلی می‌تواند به آبی‌ها در طول فصل کمک کند

به گزارش ایلنا،علی جباری رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال از انتخاب جواد زرینچه به عنوان سرپرست استقلال ابراز رضایت می‌کند و معتقد است حضور کاپیتان سابق استقلال خیلی می‌تواند به آبی‌ها در طول فصل کمک کند.با سلطان آبی‌ها در خصوص شرایط این روزهای استقلال و حضور سرپرست جدید به صحبت پرداختیم.

جواد زرینچه هم به عنوان سرپرست استقلال انتخاب شد نظرتان چیست؟.

این یک اتفاق بسیار خوبی بود زیرا جواد از بازیکنان قدیمی و باتعصب این تیم بوده و بالای یک دهه در این تیم حضور داشته و از حاشیه‌های این تیم باخبر است. اتفاق بسیار خوبی بود که باشگاه استقلال انجام داد.

ظاهرا پیش شما هم آمده‌ است؟

بله، ایشان روزی که معارفه‌شان بود به باشگاه آمد و به اتاق پیشکسوتان رفت و از آنها رخصت گرفت. کاری بسیار خوب که مورد پسند بچه‌ها قرار گرفت. ما هم برای او آرزوی موفقیت کردیم و حتی به جواد اعلام کردیم هر کاری که داشته باشد برایش انجام می‌دهیم اما به خود او گفتیم که استقلال سال سختی را در پیش دارد.

 چرا فکر می‌کنید استقلال شرایط خوبی نخواهد داشت؟

به نظر من استقلال هنوز مهره‌های آنچنانی ندارد و یک تیم بسیار معمولی است. حتی در این تیم بازیکن بزرگتر هم وجود ندارد.

پژمان منتظری و علی کریمی هم در آستانه جدایی هستند؟

از بین این دو نفر آنطور که من شنیده‌ام یکی را مربی می‌خواهد اما باز هم استقلال نیاز به حداقل چهار مهره اصلی دارد که در زمین با کیفیت بالا بتوانند بازی کنند.

خطیر معاون باشگاه هم خطاب به مدیران قبلی اظهارات تندی را بیان کرده است ارزیابی تان چیست؟

 فکر می‌کنم باید حرمت‌ها در استقلال حفظ شود. من جمله را از زبان ایشان نشنیده‌ام اما اگر طی صحبت‌هایی که بهرام امیری از زبان ایشان مطرح کرده، صحت داشته باشد معاون استقلال اشتباه کرده است. به هر حال مدیران قبلی برای این تیم زحمت کشیده‌اند و اتهام زدن به همین راحتی کار خوبی نیست.

 ظاهرا زیاد به آینده استقلال امیدوار نیستید؟

به هر حال استقلال سال بسیار سختی خواهد داشت زیرا تمام بازیکنان باتجربه‌ این تیم جدا شده‌اند و همین کار را سخت خواهد کرد. مهمتر از این مسئله‌ای است که هواداران خیلی باید آگاه باشند. شما ببینید در گذشته بازیکنانی بودند که بسیار خدمت کرده‌اند اما الان هیچ خبری از آنها نیست اما خیلی‌های دیگر هم بوده‌اند که به این تیم خیانت کردند اما از آنها تعریف می‌کنند یعنی درواقع الان خوبها بد شده‌اند و بدها خوب!
 

استقلال علی جباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر