کد خبر: 782664 A

چرا تکلیف غایب‌ها روشن نمی‌شود

استراماچونی پیگیر کار شاگردان غایبش نیست و برخلاف وی کالدرون در پرسپولیس اینگونه نیست.

به گزارش ایلنا،همه چیز هم اما همین‌قدرکه شرایط استقلال از بیرون نشان می‌دهد مثبت نیست. مثلا در مورد شخص استراماچونی، در کنار محسناتی که ذکر شده می‌توان به یک نقطه مبهم نیز اشاره کرد؛ اینکه او به طور عجیبی در قبال برخی مشکلات تیمش بی‌تفاوت است.

در مقام مقایسه، گابریل کالدرون بلافاصله بعد از حضور در تمرین پرسپولیس و پی بردن به غیبت سه بازیکن ملی‌پوش این تیم به آن‌ها اولتیماتوم داد که هر چه سریع‌تر باید سر تمرین حاضر شوند. در نتیجه علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و علی علیپور عصر همان روز با سرخپوشان تمرین کردند و حاشیه‌های مربوط به جدایی آن‌ها کاملا از بین رفت.

استراماچونی اما پیگیر کار شاگردان غایبش نیست. فرشید باقری در استقلال شرایط مبهمی دارد، همانطور که تکلیف طارق همام، آیاندا پاتوسی و روزبه چشمی هم روشن نیست. با وجود این، مربی ایتالیایی مدیران باشگاه را برای روشن شدن ماجرا تحت فشار قرار نمی‌دهد. از یک مربی با دیسیپلین بعید است که مثلا از باشگاه سوال نکند وضعیت تمدید قرارداد روزبه چشمی چطور است و اگر او با تیم فاصله دارد، چرا یک مدافع جدید جذب نمی‌شود.

فراموش نکنیم این فرصتی که از کف غایبان می‌رود، بازه مهم بدنسازی است. به علاوه استقلال نقصآن‌های فنی مشهودی هم دارد. این تیم در پست دفاع راست هیچ ذخیره‌ای برای وریا غفوری در اختیار ندارد؛ چرا که خسرو حیدری خداحافظی کرده و درخشان‌مهر هم جدا شده است. گفته می‌شود اگر مشکلی برای وریا پیش بیاید علی دشتی دفاع راست خواهد بود که گزینه عجیبی است. در پست دفاع چپ هم گزینه‌های موجود استقلال بیش از حد متوسط هستند. ا

ین تیم هنوز برای حسین حسینی دروازه‌بان ذخیره جذب نکرده و ظاهرا همین مساله مایه اختلاف شده؛ تا جایی که شایعه بازگشت مهدی رحمتی هم به گوش می‌رسد. باید دید استراماچونی و مدیران باشگاه فکری برای این نقاط ضعف کرده‌اند یا باز هم قرار است استقلال تاوان سهل‌انگاری‌های تابستانی‌اش را بدهد.

 

 

استقلال نقل و انتقالات ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر