کد خبر: 782425 A

پس از دعوت به اردوی تیم امید؛

بازیکن ملی‌پوش شهرخودرو گفت: امیدوارم بتوانیم در تیم ملی نماینده شایسته‌ای برای‌ فوتبال خراسان و شهرخودرو باشیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، سینا زامهران در خصوص شرایطش در تیم شهرخودرو خراسان گفت: خوشبختانه تمرینات را این فصل هم زیر نظر کادرفنی بادانش‌مان استارت زدیم و امیدواریم بتوانیم این فصل هم با نتایج خوب خود، مردم فوتبال‌دوست مشهد و خراسان را خوشحال کنیم.

وی افزود: تمام تلاش‌مان را برای رسیدن به این مهم به کار بسته‌ایم و واقعیت این است که همه چیز برای موفقیت فراهم است. امیدوارم که با تلاش و همدلی بتوانیم به بهترین شکل ممکن، مقابل رقبا به موفقیت برسیم و به نتایجی در خور شان دست یابیم. باید از یحیی گل‌محمدی، سرمربی بادانش و فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو نیز تشکر کنم. حمیداوی آرامش را به تیم تزریق کرده و گل‌محمدی هم با رقابت و همدلی که در تیم ایجاد کرده، تیم را به سوی موفقیت هدایت کرده‌است.

وی در خصوص دیدار تدارکاتی با سپاهان گفت: به نوعی می‌توان گفت این نخستین دیدار دوستانه جدی ما در دوران آماده‌سازی بود و محک خوبی خوردیم. بازی مقابل رقبای لیگ‌برتری به آماده‌سازی ما کمک فراوانی می‌کند.

زامهران در خصوص دعوت به تیم ملی امیدهای کشورمان گفت: امیدوارم بتوانیم هر سه نفر ما در لیست نهایی باز هم حضور داشته‌باشیم و نماینده خوبی برای شهرخودرو خراسان باشیم. شرایط تیم ملی امید خاص است و باید از این تیم به خوبی حمایت شود.

سینا زامهران شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر