کد خبر: 782393 A

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در خصوص اهدافش در این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص اهمیت دربی تهران اظهار داشت: من می‌دانم برد در دربی برای هواداران پرسپولیس لذت‌بخش و بسیار مهم است و قطعا برای همین تمرین می‌کنیم تا موفق شویم.

وی در ادامه گفت: اولین چیزی که در پرسپولیس فهمیدم این است که احساس کردم پرسپولیس واقعا یک خانواده است. با توجه به اینکه من در فینال جام جهانی بازی کرده‌ام، این شرایط را می‌شناسم، می‌دانم چه تاثیر و انرژی باقی می‌گذارد. ما باید سخت کار کنیم و در عین حال روحیه خانواده بودن را با تمام وجود اجرا و احساس کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره استفاده او از بازیکنان جوان در این تیم اظهار داشت: ‌فلسفه کاری من استفاده از جوانان است و در آرژانتین هم  شرایط به این گونه است که بازیکنان جوان خیلی خوب مورد استفاده قرار می‌گیرند. اولین باری که به عنوان بازیکن حرفه‌ای بازی کردم، 16 ساله بودم و دوست دارم از بازیکنان جوان و با پتانسیل بالا استفاده کنم. مطمئن هستم که بازیکنان جوان ما می‌توانند بیشتر از یک نفر باشند.

کالدرون در خصوص اینکه فلسفه او چیست و آیا پرسپولیسی‌ها با او به قهرمانی خواهند رسید،‌ گفت: قبل از هر چیز هدف ما قهرمانی در لیگ برتر است. البته من جاه طلبی‌های مثبتی دارم و بعد از سال‌ها کار می‌دانم که باید بسیار فروتنانه باشم. هر چند که جاه طلبی همیشه  وجود دارد. ما باید همیشه با احترام درباره رقبا صحبت کنیم اما در فوتبال می‌بینیم که هیچ تیمی از پیش برنده نیست. من خودم را برنده می‌دانم و برای همین اینجا هستم چون پرسپولیس هم جاه طلبی‌های خودش را دارد. من خودم را پنهان نمی‌کنم و اگر تمرینات من را ببینید متوجه می‌شوید که تا جایی که بتوانم تلاش می‌کنم برنده باشیم.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال کالدرون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر