کد خبر: 782322 A

خیال پرسپولیسی‌ها راحت، حق رشد نمی‌خواهم

مدیرعامل ذوب آهن در خصوص وضعیت رضا شکاری و پیوستنش به پرسپولیس توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایلنا، سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در گفتگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در مورد شرایط فعالی ذوب آهن اظهار داشت: خدا را شکر مانند همه سال‌ها توانستیم در یک محیط معتدل و مبتنی بر استراتژی‌هایی که هیأت مدیره باشگاه مشخص کرده بود یک فضای خوب و آرام برای تیم ایجاد کنیم. ما به جز سه بازیکن که واقعاً توان مالی حفظ آنها را نداشتیم، خدا را شکر تمام بازیکنان لیست‌مان را جذب کردیم، سه بازیکن زبده دیگر به جای آنها جذب خواهند شد. منصوریان و کادرش نگاه ویژه‌ای به فوتبال پایه دارند و مطمئن باشید از پایه‌های ذوب‌آهن بازیکنان جدیدی به عنوان سربازان جدید ذوب‌آهن به تیم ملحق خواهند شد.

آذری در واکنش به گفته‌های درودگر مبنی بر اختصاص بیشترین درآمد تبلیغات محیطی به ذوب آهن هم گفت : این به حساب آقای درودگر است اما حساب ما این را نشان نمی‌دهد. من حساب نکردم و حسابش دست آقای درودگر است! ولی ای کاش ایشان این را هم می‌گفت که باشگاه ذوب‌آهن کمترین بدهی را داشت،‌ 95 درصد باشگاه‌های ما بدهکار بودند و شاید به خاطر همین درآمد کمتری داشتند. سازمان لیگ قراردادها را به حساب طلبکاری باشگاه‌ها نمی‌گذارد. ذوب‌آهن کمترین بدهی را داشت. ما روی حساب خودمان این طور فکر نمی‌کنیم اما شاید روی حساب صادق درودگر این طور باشد! البته من باید خودم صحبت‌های درودگر را بخوانم و ببینم چه گفته است. نمی‌خواهم با عجله بگویم که او اشتباه کرده است. ممکن است درودگر تهرانی حساب کرده باشد و من اصفهانی حساب کنم شاید کمتر گرفته باشیم! 

مدیرعامل ذوب آهن در توضیح وضعیت رضا شکاری و انتقالش به پرسپولیس گفت:‌ روز گذشته من یک گفت‌وگوی خوب و سازنده با نبی و رغبتی داشتم، نبی با توجه به اشرافی که روی مسائل بین‌المللی دارد متوجه می‌شود که من چه می‌گویم. من از روس‌ها می‌ترسم، آنها ساختار فوق‌العاده پیچیده‌ای دارند، به نبی هشدار دادم و از رغبتی هم خواستم که استعلام‌های لازم را بگیرد و با شکاری هم صحبت کند چرا که نمی‌خواهم یک باشگاه روسی هم ذوب‌آهن هم پرسپولیس و هم شکاری را دور بزند. 

وی در ادامه افزود: کنار گذاشتن شکاری و فسخ قرارداد او خیلی بودار است، روس‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که رأی را به ذوب‌آهن می‌بازند و برای اینکه جریمه می‌شوند، می‌خواهند کاری کنند که بعداً این جریمه را از پرسپولیس بگیرند. من همه این‌ها را به نبی گفتم. 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی عنوان کرد: می‌خواهم خطاب به هواداران پرسپولیس و آنهایی که به خودم و خانواده‌ام توهین ناموسی کردند بگویم، عزیزان اگر آذری حرفی می‌زند، نه نیاز به شکاری دارد و نه به دنبال حق رشد اوست من حق رشد شکاری را از روس‌ها می‌گیرم، اما شما بدون مطالعه و فقط روی صحبت‌های فردی که می‌خواهد در تلویزیون معروف شود قضاوت نکنید. این آقا دوره قبلی هم در مورد فروزان اظهارنظر کرد. 

آذری در ادامه گفت:  جهت آگاهی هواداران پرسپولیس می‌گویم آذری به دنبال حق رشد شکاری نیست اگر پنجره پرسپولیس آن سال بسته نمی‌شد این تیم می‌توانست قهرمان آسیا شود. ما خودمان پرسپولیس را در ایران نابود کردیم. من موظفم وقتی این تجربه را دارم به همکارانم منتقل کنم.

وی افزود: صحبت‌های من صرفا برای اطلاع‌رسانی بوده، پرسپولیس هیچ منعی برای عقد قرارداد با شکاری ندارد، متأسفم که فردی که اطلاعات ندارد در تلویزیون صحبت می‌کند، ITC فوتبالیست را اگر باشگاه گیرنده از باشگاه دارنده بازیکن درخواست کند و ظرف یک ماه این ITC صادر نشود فیفا می‌تواند آن را صادر کند اما تبعات انضباطی آن بر عهده باشگاه گیرنده است. 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در ادامه گفت:‌ پرسپولیسی‌ها شکاری مبارکشان باشد، من همیشه با هواداران تیم‌ها با احترام برخورد کردم، آنهایی که به خانواده‌ام توهین ناموسی کردند را به خدا واگذار می‌کنم و بدانند که آذری حرف‌هایی که می‌زند، حرف حق است، آدم‌هایی که این توهین‌ها را کردند حتماً خانواده خودشان لایق این توهین‌ها است. 

آذری در پایان گفت: من رضا را دوست دارم می‌توانید از خودش بپرسید. به او گفتم روس‌ها آن طور که فکر می‌کنی نیستند وضعیت تو با سردار آزمون و حتی سعید عزت‌الهی متفاوت است تو پارامترهای موفقیت آزمون را نداری، اما متأسفانه او مدیر برنامه‌هایی دارد که گمراهش می‌کند. به نبی هم گفتم مراقب این شخص باشید. ما همین جا با نمایندگان باشگاه آتلتیکو مادرید صحبت کردیم که برود رضا را ببیند و اکنون هم از رضا می‌خواهم مصاحبه نکند و اجازه بدهد مدیران این مسئله را حل کنند. مصاحبه او احساسات هواداران را برانگیخته می‌کند. اگر در آینده مشکل انضباطی به وجود بیاید همین هواداران تجمع می‌کنند و خواستار مطالبات‌شان می‌شوند. پیوستن شکاری به پرسپولیس مشکلی ندارد اما باید تبعات انضباطی آن را خودش بپذیرد.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال سعید آذری ذوب آهن اصفهان رضا شکاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر