کد خبر: 782177 A

مجمع سالیانه‌ هیات ژیمناستیک استان البرز با حضور دکتر زهرا اینچه‌درگاهی در سالن اجتماعات اداره‌ی کل برگزار شد.

به گزارش ایلنا، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک؛ مجمع سالیانه هیات ژیمناستیک استان البرز با حضور دکتر زهرا اینچه درگاهی ؛ رئیس ، محسن سلیمانی ؛ دبیر فدراسیون ، امیرغفرانی ؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز ، کمال تشکر ؛ رئیس هیات استان و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد .

رئیس فدراسیون در این مجمع گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در ژیمناستیک استان البرز صورت گرفته و این رشته حمایت مناسبی را از سوی اداره کل ورزش و جوانان به همراه داشته است. وی افزود: در سالهای اخیر موفقیت ها باعث شد که چه در داخل و چه خارج از کشور نگاه ها به ژیمناستیک ایران تغییر کند. اینچه درگاهی با اشاره به کسب همزمان ۲ مدال در مسابقات بزرگسالان آسیا توسط ملی پوشان کشورمان گفت: خیز ما خیز بلندی برای ژیمناستیک است و درخشش ورزشکارانمام باعث شده تا نسبت به کسب سهمیه المپیک نیز امیدوار باشیم. رئیس فدراسیون اظهار داشت: مسابقات ژیمناستیک قهرمانی جوانان کشور در آبان ماه سالجاری به میزبانی البرز برگزار می شود و مطمئن هستیم که البرز میزبان شایسته ای برای این رقابتها خواهد بود.

امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز هم در این مجمع گفت: بازتاب ژیمناستیک در استان البرز پر رنگ بوده و ارزشی که این رشته برای ما دارد بسیار زیاد است. وی افزود: رشد ژیمناستیک در استان البرز سیر صعودی محسوسی دارد و با موفقیت های کسب شده روند پیشرفت آن را کاملا مشاهده می کنیم. وی با اعلام آمادگی میزبانی از رویدادهای مهم ژیمناستیک عنوان کرد: با مساعدت رئیس فدراسیون در سال جاری میزبان یک دوره مسابقات کشوری خواهیم بود اما اعلام می کنیم که آمادگی میزبانی از مسابقات بین المللی را نیز داریم. مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: ما با تمام توان حامی و پشتیبان هیاتهای ورزشی از جمله ژیمناستیک هستیم و قطعا این کمک ها در سال ۹۸ افزایش پیدا خواهد کرد.

فدراسیون ژیمناستیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر