کد خبر: 781932 A

استقلال تهران برای همکاری با مهاجم این تیم با شرایط جدیدی حاضر به امضای قرارداد خواهد بود.

به گزارش ایلنا، محسن کریمی، مهاجم 24 ساله استقلال تهران از ابتدای فصل گذشته به دلیل مصدومیت در دسترس نبود. او اواسط لیگ هجدهم مصدومیتش برطرف شد و چهار بازی در لیگ برتر برای آبی پوشان به میدان رفت. او هفته بیست و چهارم مجددا مصدوم شد و تا پایان فصل از لیست کنار گذاشته شد.

این بازیکن با وجود پایان دوران مصدومیت شرایط مناسبی برای شرکت در تمرینات داشته اما چند روزی است که در تمرینات غیبت دارد. پس از کنار گذاشتن سه بازیکن استقلال، آندره آ استراماچونی که مدت‌هاست شرایط تمام بازیکنان را زیر نظر داشته، در نظر دارد تا به سرعت تکلیف تیمش را مشخص کند.

از این رو باشگاه استقلال تصمیم دارد با کریمی که یک فصل از قراردادش باقی مانده، قرارداد جدیدی امضا کند تا او بازی به بازی دستمزد دریافت کند. به دلیل بدهی‌های استقلال و بودجه نامشخص، مسئولان باشگاه در نظر دارند تا حداقل امکان در تعیین هزینه‌ها صرفه جویی کنند.

کریمی از سال پنج سال پیش پیراهن استقلال را برتن دارد. او طی این مدت در 68 مسابقه رسمی برای آبی‌ها به میدان رفته و 13 گل به نام خودش ثبت کرده است. قرارداد او در تابستان دو سال گذشته برای سه فصل دیگر تمدید شده بود. 

استقلال تهران محسن کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر