کد خبر: 781918 A

بازگشت دوباره‌ام به جوانان اشتباه محض بود

سرمربی جوانان استقلال پس از از استعفا از این تیو در خصوص جدایی اش واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا،محمد نوازی سرمربی جوانان استقلال برای دومین بار از هدایت این تیم استعفا داد تا مشخص شود با مسوولان آکادمی اختلافاتی وجود دارد.با کاپیتان سابق استقلال درباره این استعفا و همچنین شرایط استقلال برای فصل جاری رقابت‌های لیگ و جدایی بازیکنانی چون رحمتی و منتظری همکلام شدیم.

 چه شد از مربیگری جوانان استقلال استعفا دادید؟

شرایط برای ادامه همکاری مهیا نبود. من باید در یک محیط سالم کار می‌کردم. یکسری مسائل و اتفاقات رخ داد که فضا برای ادامه همکاری مهیا نبود. آن سری که اختلاف بین من و مدیران آکادمی به وجود آمد همان موقع باید جدا می‌شدم و بازگشت دوباره‌ام اشتباه محض بود.

 اما شما پیش از این هم در سال‌های گذشته در تیم‌های پایه‌ای استقلال فعالیت کرده بودید؟

آن موقع شرایط فرق می‌کرد. شرایط مساعد بود و فضا برای همکاری مهیا اما این بار اینگونه نبود ما هم گفتیم تا بازیها شروع نشده و اختلافات بیشتر نشده استعفا بدهیم و برویم.

 با  فتحی در این باره صحبت کردید؟

آقای فتحی سرش شلوغ است و بیشتر پیگیر تیم‌های بزرگسالان است. به هر حال استعفای ما به دست ایشان می‌رسد و قطعا موضوع را می‌فهمد.

 شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به هر حال مربی انتخاب شد و تمرینات هم در حال پیگیری است. استقلال نیاز به یک اردوی تدارکاتی دارد تا از نظر هماهنگی شرایطش بهتر شود. من فکر می‌کنم با توجه به اینکه تمرینات نسبت به فصول گذشته زودتر آغاز شد شرایط کمی بهتر است.

 نظرتان در خصوص جذب بازیکنان جدید چیست؟

هر تیمی بالاخره در نقل و انتقالات نقاط ضعفش را تقویت می‌کند اما مسئله مهم این است که فکر می‌کنم استقلال زیادی جوان شده است و باید چند بازیکن باتجربه هم به تیمش اضافه کند یا اینکه بازیکنان قدیمی‌اش را حفظ کند.

 منظورتان پژمان منتظری و علی کریمی است؟

درست است زیرا پژمان از تجربه بسیار خوبی برخوردار است. همچنین علی کریمی هم مثل گذشته در تیم حضور داشته و نیاز به هماهنگی ندارد. رحمتی هم جدا شده، خسرو هم خداحافظی کرده و به همین دلیل تیم از نظر بازیکن باتجربه خالی شده است. این بازیکنان جدید جوان هستند و با توجه به اینکه استقلال باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و سطح بالای این مسابقات این تیم نیاز به بازیکنان باتجربه دارد و مسوولان استقلال باید منتظری و علی کریمی را حفظ کنند.

 به نظرتان چرا در فوتبال ایران با بازیکنان باتجربه چنین برخوردهایی می‌شود؟

این مسئله از قدیم وجود داشته است. کلا مسوولان هر تیمی به جای اینکه در سال‌های پایانی بازیکنان باتجربه، هوای آن‌ها را داشته باشند برعکس حرمت‌ آن‌ها حفظ نمی‌شود. خیلی از بازیکنان بزرگ فوتبال ایران بودند که حتی بدون برگزاری بازی خداحافظی از فوتبال رفته‌اند. امیدوارم این بدعت بد از فوتبال ایران برچیده شود.

 

استقلال محمد نوازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر