کد خبر: 781730 A

مدیر تیم پرسپولیس در خصوص حضور هواداران و اصحاب رسانه در تمرین عصر امروز سرخپوشان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایلنا، محسن خلیلی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس دلیل این تصمیم را احترام به خواست هواداران خواند و گفت: «پس از چند هفته دشوار برای طرفداران، بازیکنان و مسئولان باشگاه، خوشبختانه امروز پرسپولیس به آرامش رسیده است. این آرامش همان چیزی است که یک تیم قهرمان نیاز دارد، پرسپولیس برای آنکه بتواند در شروع فصلی تازه خودش را برای دفاع از عنوان قهرمانی آماده کند نیاز به انرژی بخشی و حمایت همه جانبه هواداران دارد.

به اعتقاد خلیلی حالا که همه ارکان باشگاه بزرگ پرسپولیس  کنار هم قرار دارند و برای یک هدف می جنگند باید هواداران هم مثل همیشه کنار تیم و باشگاه باشند: «من می‌دانم هواداران عزیز تیم، روزهای سختی را پشت سر گذاشتند. این چند هفته برای همه ما آزاردهنده بود، چرا که پرسپولیس یکی از بهترین مربیان تاریخش را از دست داد، با این وجود همه می‌دانیم که دیگر نمی‌توانیم به گذشته برگردیم. پرسپولیس حالا یک مربی بزرگ دیگر روی نیمکتش دارد. آقای کالدرون با ما درباره ادامه روزهای خوش پرسپولیس حرف زده، درباره چهارمین قهرمانی پیاپی و ما می‌دانیم این هدف بزرگ فقط زمانی قابل دسترس است که، دوباره همه کنار هم قرار بگیریم و به سرمربی جدیدمان اعتماد کنیم.»

خلیلی درباره جزییات تصمیم باز کردن درهای تمرین به روی هواداران گفت: "بنده بعد از پیشنهاد به مدیرعامل محترم باشگاه و موافقت ایشان، موضوع را با آقای کالدرون در میان گذاشتم. خوشبختانه ایشان بسیار استقبال کردند. در نتیجه قرار شد تمرین عصر امروز که ساعت ۶ بعدظهر شروع می‌شود، با حضور هواداران عزیز و رسانه‌ها باشد. آقای کالدرون چیزهای زیادی از هواداران پرسپولیس شنیده‌اند، روز اولی هم که به ایران آمدند گفتند این را می‌دانند که پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم آسیاست. ایشان به شدت برای دیدن هواداران اشتیاق نشان دادند و تاکید کردند که حضور و حمایت آن‌ها، انگیزه و انرژی خودش، دستیارانش و بازیکنان تیم را چند برابر خواهد کرد.»

 مدیرتیم پرسپولیس اظهار امیدواری کرد که در تمرین امروز همه هواداران، با درک درست از شرایط تیم، حمایت‌شان را از کادر جدید فنی و بازیکنان و مدیریت باشگاه نشان بدهند:« در چند روز اخیر کسانی بیرون از باشگاه و تیم به من توصیه کردند که فعلا درهای تمرین را به روی تماشاگران باز نکنیم چون ممکن است دلخوری پیش بیاید، اما به همه آن‌ها اطمینان دادم که امروز یک روز ویژه خواهد بود و هوادارن فهیم پرسپولیس همه ما را به ادامه راهی که در چند سال گذشته طی شده، امیدوار خواهند کرد.»

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال محسن خلیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر