کد خبر: 781470 A

سامان قدوس درباره حضور در تیم آمیان فرانسه و مارک ویلموتس سرمربی تازه وارد تیم ملی ایران واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، سامان قدوس، بازیکن ملی پوش کشورمان درباره وضعیت اولین سال حضورش در آمیان فرانسه در گفت و گو با سایت «fotbollskanalen» کشور سوئد اظهار داشت: همیشه می گویند که سال اول باید سال تطبیق باشد ولی من موافق این موضوع نیستم. دوست داشتم بازی های بیشتری را برای آمیان انجام دهم. در ابتدا امور خیلی خوب پیش رفت و من موفق به گلزنی شدم و پاس گل دادم. بعد از آن افت کردم چون از لحاظ بدنی خسته بودم چون استراحتی نداشتم. بعد از حضور با استرشوندس در لیگ اروپا به همراه تیم ملی ایران به جام جهانی رفتم و این باعث شد تا از لحاظ بدنی خسته شوم چون استراحتی نداشتم بلافاصله به آمیان پیوستم.

وی در خصوص خستگی ناشی از اردوی تیم ملی ادامه داد: در زمستان نیز می خواستم استراحت کنم ولی دوباره به همراه تیم ملی کشورش در جام ملت های آسیا حضور پیدا کردم و 3 بازی فشرده انجام دادیم. بعد از این مسابقات نیز با خستگی به آمیان برگشتم. من از عملکردم در آمیان راضی نیستم و الان برای رسیدن به موفقیت احساس تشنگی می کنم و می خواهم در فصل آینده جبران کنم. دورانی خوبی برای آمادگی داشتم و تیم نیز خیلی خوب تمرین کرد. من برای حضور در فصل آینده و موفقیت طوری تشنه موفقیت هستم که قابل وصف نیست.

ستاره ایرانی درباره تغییر پستش با نظر سرمربی آمیان افزود: بله واقعا سخت است. به اینجا آمدم تا به عنوان هافبک میانی بازی کنم و در ابتدا نیز در این پست بازی می کردم زمانیکه گلزنی می کردم و پاس گل می دادم. اما بعد از آن مجبور شدم که در کناره ها بازی کنم چون ترکیب تیم عوض شد. من تقریبا در پست مدافع چپ بازی می کردم. به سرمربی تیم خبر دادم که من در این پست بازی می کنم ولی پست تخصصی من نیست و به آن عادت ندارم.

هافبک تیم ملی درباره تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کارلوس کی روش 8 سال هدایت تیم ملی ایران را برعهده داشت و بنیه تیم را پایه گذاری کرد. در این مدت تیم ملی ایران خیلی بهتر شد و رفتنش سخت بود اما اکنون ما مارک ویلموتس را به سرمربی جدید داریم و او مربی خوبی است. واقعیت این است که من هنوز در تمریناتش حضور پیدا نکردم چون بعد از آمدنش تنها یک اردو برگزار کرد که من در آن حضور نداشتم به همین خاطر هنوز خیلی خوب با رفتارش آشنا نیستم.

سامان قدوس آمیان فرانسه مارک ویلموتس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر