کد خبر: 781023 A

عضو هیئت مدیره پرسپولیس می گوید سرخ پوشان قصد داشته اند در یکی از کمپ های ترکیه اردو برگزار کنند که به دلیل همزمانی با اردوی سپاهان، از این امر منصرف شده اند.

به گزارش ایلنا،  نبی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در جمع خبرنگاران مقابل باشگاه پرسپولیس درباره این تیم و نفراتش گفت: ملی پوشان به خاطر حضور در تیم ملی 10 روز مرخصی داشتند و الان هم رفتند سر تمرین. تمامی بچه ها سر تمرین هستند. باتوجه به این که طول فصل خرید بازیکن آزاد هست، اگر ایشان نیاز ببینند قاعدتا انجام می دهیم.

مهدی محمدنبی در پاسخ به سوالی در خصوص اردوی خارجی پاسخ داد: ببینید یک بازدیدی ایشان به همراه آقای عرب داشتند و از مجموعه راضی بودند اما چون همزمان بود با اردوی سپاهان، قاعدتا غیر اخلاقی بود اگر بخواهیم تغییر بدهیم. بنابراین تصمیم گرفتیم در شهری نزدیک به استانبول انشالله اردو را برگزار کنیم.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس دراین خصوص که آیا این اردو قطعی شده یا خیر گفت: بله کارهایش قطعی می شود. قاعدتا امروز آقای کالدرون کارش را با آقای عرب هماهنگ می کنند. هر اردو باید به شورای برون مرزی و هر چه که آن ها مصوب کنند قانون می شود.

او درباره کارنامه کالدرون تصریح کرد: من که به لحاظ فنی باتوجه به کارنامه ای که ایشان دارند، خودتان هم بهتر از من می دانید که سرمربی تیم های ملی مختلف بودند و برای مثال وقتی با تیم ملی عربستان به جام جهانی کوالیفای شد، از این تیم جدا می شود، نمی توان گفت که رفتند.

نبی افزود: ایشان قاعدتا باتوجه به شرایطی شاید به تفاهم نرسیدند و اینجور مواقع نمی توان یک طرفه قضاوت کرد. کارنامه ایشان بسیار درخشان است و باشگاه فکر می کنم باتوجه به صلاحدید فنی با ایشان به تفاهم رسیدند و امیدوارم پرسپولیس با این مربی روزهای اوج بیشتری ببینند.

عضو هیئت مدیره سرخ ها درباره شایعه چند دستگی در باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: اصلا چنین چیزی صحبت ندارد و چیزی که عنوان می شود غلط است. ما چند روز است هیئت مدیره به اتفاق آقای عرب جلساتمان را داریم و کار را جلو می بریم.

در پایان نبی در پاسخ به این سوال که قرارداد کالدرون چه زمانی بسته می شود گفت: این را آقای عرب جواب می دهند.

پرسپولیس نبی عضو هیئت مدیره پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر