کد خبر: 780832 A

روابط عمومی باشگاه تراکتور نسبت به شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، صبح امروز خبری مبنی بر پیشنهاد نجومی تراکتورسازی به کی‌روش استنلی منتشر شد که پس از آن سرمربی و سرپرست باشگاه سپاهان مدعی شدند این بازیکن از تیم لیگ برتری پیشنهاد 900 هزار دلاری دریافت کرده و با وجود اینکه نامی از تیم مورد نظر برده نشد مشخص بود منظورشان تراکتورسازی تبریز است. این مورد و موارد مشابه باعث شد روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای منتشر کند:

استراتژی رسانه ای باشگاه تراکتور حفظ آرامش تیم، دور کردن حاشیه از مجموعه باشگاه و شفافیت حداکثری میباشد و تلاش میکند هواداران به دور از استرس اخبار امیدبخش و شادی آفرین تیم را دنبال کنند.

در این راستا کلیه اطلاع رسانی ها را بر اساس منافع باشگاه و هواداران انجام میدهد تا منافذ بروز مشکلات ثانوی را به مجموعه باشگاه بسته نگه دارد.

بخش رسانه باشگاه تلاش دارد اخبار انتصابات ؛ خریدهای بازیکنان و کادر فنی را بدون درز در سایر منابع خبری، از طریق پیج رسمی اینستاگرام و تلگرام باشگاه انجام دهد و این عمل برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده در آخرین مرحله (عقد قرارداد)صورت میپذیرد.

باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور این اطمینان را به هواداران میدهد که همه پیش بینی ها در مورد خریدهای تیم و مذاکرات که در برخی محافل و فضای مجازی اشتباه بوده و با تدبیر مالک محترم و مدیرعامل باشگاه جلوی درز اخبار گرفته شده و صفحات رسمی باشگاه اولین ماخذ نشر اخبار تراکتور خواهد بود.

باشگاه بزرگ تراکتور به حساسیت های فراوان هواداران پرشور و فهیم این تیم آگاه بوده و در کنار حفظ اصول، خود را ملزم به شفافیت و اطلاع رسانی میداند.

ضمن قدردانی از کلیه صفحات هواداری به خاطر انتشار اخبار و تحلیل های تیم تراکتور‌ از کلیه هواداران تقاضا میشود به دور از حاشیه پرورانی های رقبا و دشمنان تراکتور بزرگ پیگیر صفحات مجازی رسمی باشگاه باشند.

لیگ برتر فوتبال غلامرضا صادقیان تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر