کد خبر: 780764 A

مهاجم ایرلندی فصل گذشته تراکتور در فهرست بازیکنان آزاد است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ماجرای خریدهای خارجی فصل گذشته تراکتور هرکدام به نوع خود عجیب و غریب است و جز یوکیا سوگیتای ژاپنی که بدون هیچ مشکلی طبق قراردادش در این تیم حاضر شده و مشغول بکار است، سایر نفرات هرکدام به شکلی با باشگاه دچار چالش شدند.

به جز کوین کنستانت و لی هری اروین که چندی پیش قراردادشان با باشگاه فسخ شد و قطع همکاری کردند حالا به نظر می‌رسد که اتفاق مشابهی برای آنتونی استوکس رخ داده است.

چندی پیش خبری مبنی بر جدایی استوکس از تراکتورسازی و فسخ قرارداد این بازیکن رسانه‌ای شد که باشگاه آن را تکذیب کرده و اعلام کرد وی باید هرچه زودتر در تمرینات حاضر شود، اتفاقی که تا این لحظه هنوز رخ نداده است.

با این وجود سایت ترنسفرمارکت که معتبرترین سایت در زمینه ارزش‌گذاری و اعلام وضعیت بازیکنان شاغل در کشورهای مختلف است، استوکس را در بین بازیکنان آزاد قرار داده است.

این سایت اطلاعات هر بازیکن را از مراجع رسمی و مدیر برنامه‌های بازیکنان و آژانس‌های نقل و انتقالاتی دریافت می‌کند و مشخص نیست بر چه مبنایی استوکس را بازیکن آزاد معرفی کرده است.

photo_۲۰۱۹-۰۷-۰۳_۱۱-۳۵-۴۷

شنیده‌ها حاکی از آن است که قرارداد استوکس با تراکتور فسخ شده ولی باشگاه تا زمان جذب یک جانشین مطمئن برای او این خبر را مسکوت نگه داشته است.

از کی‌روش استنلی، مهاجم برزیلی فصل قبل سپاهان به عنوان گزینه جدی خط حمله تراکتورسازی یاد می‌شود.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال آنتونی استوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر