کد خبر: 780686 A

سرپرست سپاهان در مورد پیشنهاد نجومی به مهاجم فصل گذشته این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، سرپرست سپاهان می‌گوید یکی از باشگاه‌های لیگ برتری در فوتبال ایران با پیشنهادهای نجومی به دنبال وسوسه کردن بازیکنان مورد نظر تیم‌های بزرگ است.

استنلی کی‌روش فصل گذشته و پس از نمایش های خوبی که در نیم فصل دوم لیگ هفدهم داشت، یکی از خریدهای امیرقلعه نویی برای تقویت خط هجومی سپاهان بود؛ خریدی که جواب داد و کی روش موفق شد در لیگ هجدهم که طلایی پوشان عنوان نائب قهرمانی لیگ را کسب کردند 16 گل برای تیمش ثبت کند و آقای گل مسابقات شود.

استنلی اما با قراردادی یک ساله به سپاهان پیوسته بود و در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد به کشورش بازگشت. این مهاجم 30 ساله اما هنوز به پیشنهاد باشگاه سپاهان پاسخی نداده تا شرایطش برای بازگشت به اصفهان در هاله ای از ابهام باشد.

سپاهانی ها هفت روز قبل, پیش قرارداد لیگ نوزدهم را برای کی روش ارسال کرده اند ولی مهاجم 195 سانتی متری فصل گذشته تیم هنوز پاسخی به این پیش قرارداد نداده است.

رضا فتاحی سرپرست باشگاه سپاهان در رابطه با آخرین شرایط استنلی کی روش می گوید: « ما آخرین پیشنهاد خودمان را به کی روش داده ایم و منتظر جواب او هستیم.»

فتاحی ادامه داد:« اما متاسفانه شنیده ایم یکی از باشگاه های داخلی منتظر است تا ببیند تیم های مدعی چه بازیکنانی را می خواهند تا به سراغ آنها بروند و با ارائه پیشنهادهای نجومی آنها را به تیم خود ببرند.»

سرپرست باشگاه سپاهان در ادامه از مسئولان فوتبال کشور خواست تا قانون فیرپلی مالی اجرا شود و افزود:« به نظرم باید قانون فیرپلی مالی اجرا شود و نظارت دقیقی روی قراردادها بشود. به هر صورت ما منتظر کی روش هستیم. قرارداد معقولی برای او آماده کرده ایم و ارسال کردیم. امیدواریم امضا شود و این بازیکن هر چه زودتر به تمرینات تیم اضافه شود.»

سپاهان اصفهان کی‌روش استنلی رضا فتاحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر