کد خبر: 780639 A

رایزنی مقام ارشد با فیفا در زوریخ

استقلالیها قصد دارند با کمک فدراسیون فوتبال طلب پروپیچ را با پولی که نزد فیفا دارند تسویه کنند.

به گزارش ایلنا، باشگاه استقلال برای پرداخت بدهی 400 هزار دلاری پروپیچ فرصت چندانی ندارد. باشگاه استقلال حدود 800 هزار دلار از فیفا طلبکار است که با توجه به تحریم‌های بانکی نمی‌تواند آن را به حسابش منتقل کند. با توجه به خطر کسر امتیاز، حذف از لیگ قهرمانان آسیا و محرومیت از نقل و انتقالات که باشگاه استقلال را تهدید می‌کند، آن‌ها از وزارت ورزش، وزارت امور خارجه و فدراسیون فوتبال درخواست کمک کرده‌اند تا بتوانند 400 هزار دلار را قبل از پایان ضرب الاجل فیفا به حساب مهاجم کروات واریز کنند.

جدا از کمک 500 هزاردلاری وزارت که به صورت حواله دراختیار استقلال و همچنین پرسپولیس قرار گرفت، مدیران باشگاه همان طور که کامران منزوی هم اعلام کرد، قصد دارند با کمک فدراسیون فوتبال طلب پروپیچ را با پولی که نزد فیفا دارند تسویه کنند. برای این منظور قرار شده یکی از مدیران بلند پایه فدراسیون که برای رسیدگی به مطالبات فدراسیون فوتبال از فیفا راهی زوریخ سوییس می‌شود، برای پرداخت پول پروپیچ از طریق فیفا رایزنی کند.

اگر این کار جواب دهد خیال آبیها از کابوس جریمه‌های سنگین فیفا راحت می‌شود و روی نقل و انتقالات و حفظ بازیکنان خارجی شان تمرکز خواهند کرد. تا حل و فصل شدن این پرونده دغدغه اصلی استقلالی‌ها حل کردن و بستن این پرونده است. 

 

 

استقلال پروپیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر