کد خبر: 780554 A

هفتمین نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در ساختمان سازمان لیگ فوتسال برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی از ساعت 14 امروز (سه شنبه) به ریاست محمدحسن انصاریفرد و با حضور ابراهیم شکوری -سرپرست دبیرکلی فدراسیون و اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و و حمید شاندیزی ، محمد هاشم زاده و علی صانعی آغاز و تصمیمات زیر اتخاذ شد :

1- درخصوص عملکرد تیم ملی فوتسال زیر 20 سال در مسابقات آسیایی تبریز حمید شاندیزی و محمد هاشم زاده گزارشی از عملکرد خود ارائه و دلایل عدم صعود تیم به فینال مسابقات را اعلام کردند. پس از آن اعضای کمیته فنی و توسعه سوالاتی را درخصوص بازیهای تیم در مسابقات و به خصوص مقابل تیم ژاپن مطرح کردند که از سوی کادرفنی این تیم پاسخ داده شد. درنهایت مقرر شد درجلسه بعدی کمیته فنی و توسعه در خصوص ادامه کار با مربیان فعلی و یا مربیان و گزینه‌های دیگری به بحث و بررسی پرداخته و نتایج آن اعلام شود.

2- درخصوص برنامه ریزی و پیشنهادات مربوطه به دور بعدی مسابقات آسیایی زیر 20 سال در این نشست بحث و تبادل نظر و مقرر شد که اعضای کمیته فنی و توسعه نظرات خود را به صورت مکتوب ارائه کنند تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

3- ضمن اینکه شهریاری -رییس کمیته فوتبال ساحلی درباره آخرین اقدامات پیرامون تیم ملی فوتبال ساحلی گزارشی ارائه کرد و درباره گزینه‌های سرمربیگری پیشنهادات مربوطه از طریق ایشان و سایر اعضای کمیته فنی و توسعه مطرح شد. در نهایت انتخاب سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال ساحلی به جلسه آینده موکول شد.

فوتسال کمیته توسعه فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر