کد خبر: 780544 A

فدراسبون فوتبال به منظور عقد قرارداد فضاهاى اسپانسرى داوران فوتبال و همکاری های بعدی با نفت پارس به نشستی را برگزار کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، در ابتداى این نشست ابراهیم شکورى سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ضمن خیر مقدم به حاضرین توضیحاتی را در خصوص فعالیت هاى فدراسیون فوتبال ارائه و گفت: این نشست به منظور عقد قرارداد فضاهاى اسپانسرى داوران فوتبال کشور تشکیل شده و امیدواریم زمینه ساز همکارى هاى گسترده دو طرف در آینده باشد.

در ادامه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ضمن خوش آمدگویى به اعضاى شرکت نفت و پارس گفت:ابتدا جا درد بگویم که از نحوه اجراى این قرارداد بسیار خوشحال هستم. این توافق در شرایط و فضاى بسیار خوبى اتفاق افتاد. فدراسیون فوتبال ١٨ تیم ملى دارد و در مجموع شرایط خوبى داریم در فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلى موقعیت های بسیار خوبى داریم. همچنین در بخش مسابقات لیگ ،در کلیه رشته های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی لیگ هاى قدرتمندى داریم. در حال حاضر فوتبال پربیننده ترین پدیده موجود در رسانه ها و خصوصا صدا و سیماست که با توجه به اقبال جامعه به خوبى دیده مى شود.


وی ادامه داد: کلیه مراحل قانونى قرارداد امروز طبق قواعد به درستى انجام شده و شرکت نفت پارس در فصل آتى از فضاهاى تبلیغاتى داورى مسابقات استفاده مى کند. حوزه تبلیغات داورى بسیار فراگیر و عمومى است. جذابیت فوتبال پا برجاست و خیلى خوشحالیم شرکاى جدیدى در این مسیر داریم و امیدواریم این قرارداد زمینه ساز همکارى هاى بسیار خوبى باشد.
مهندس حمیدرضا خلیلى- مدیرعامل شرکت نفت و پارس در ادامه این جلسه گفت: یک شرکت ٦١ ساله و با سابقه هستیم . در واقع به نوعى نخستین شرکتى است که وارد بازار سرمایه و بورس کشور شده که افتخارات بسیار زیادى دارد. شرکت نفت و پارس ، یک شرکت موفق تجارى به شمار مى رود که بخش عمده اى از درآمد شرکت اختصاص به امور خیریه و عام المنفعه مى شود.
وی ادامه داد: در سال ٩٧ یکى از موفق ترین شرکت هاى کشور بوده و صادرات به ٤٠ کشور در جهان داریم. باعث افتخار همکارى با فدراسیون فوتبال البته پیش از این سابقه همکارى با اهالى فوتبال را داشته ایم که تجربه خوبى بود.
همچنین به جهت گسترش همکارى ها در زمینه هاى مختلف آمادگی داریم و فرایند بسیار شفاف و روشنى در زمینه این قرارداد طى شده و خوشبختانه کلیه فعالیت هاى شرکت از شروع مزایده تا مرحله امضاى قرارداد کاملا شفاف و مشخص است. به دلیل این شفافیت لازم است به آقاى تاج و همکارانشان در فدراسیون فوتبال تبریک بگویم.
وی در ادامه بیان کرد: این شرایط و شفافیت موجب مى شود که صنایع به همکارى با مجموعه هایى مانند فدراسیون فوتبال تمایل داشته باشند. امیدواریم شاهد همکارى بسیار خوب باشیم و این همکارى در نهایت فواید ارزشمندى براى نظام جمهورى اسلامى ایران داشته باشد.

فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر