کد خبر: 780429 A

بازیکن جوان و اینده‌دار تیم شهرخودرو خراسان گفت: امیدوارم بتوانیم در لیگ نوزدهم از پس رقبای سرسخت خود برآییم و با کسب نتایج شیرین هواداران را شاد کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، رضا صدری، بازیکن جوان و آینده‌دار شهرخودرو خراسان در خصوص تمدید قراردادش با این تیم اظهار کرد: مدت قرارداد من ۴ سال است. خوشبختانه شرایط به شکلی پیش رفت تا باز هم بتوانم در تیم شهرم به فوتبال ادامه دهم. امیدوارم بتوانم در لیگ نوزدهم با جلب نظر کادرفنی بادانش شهرخودرو و به ویژه آقای گل‌محمدی، برای شهرخودرو مثمرثمر باشم. 

وی افزود: تیم بسیار خوبی هستیم و توان خود را سال گذشته به فوتبال ایران ثابت کردیم. امیدوارم موفقیت‌ها با توجه به حفظ آقای گل‌محمدی و مدیریت خوب آقای حمیداوی، ادامه‌دار باشد. مهمترین دلیلی که باعث شد در شهرخودرو بمانم، اعتماد ویژه گل‌محمدی به جوانان است. همین مهم انگیزه‌ام را برای فصل بعد و رقابت با بزرگان بیشتر و بیشتر کرده‌است. به ویژه اینکه شهر خودرو تیم شهر مشهد و شهر خودم است و با انگیزه بسیار بیشتری به این تیم خدمت خواهم کرد.

صدری خاطرنشان کرد: می‌دانیم که در لیگ نوزدهم، فشار دوچندان خواهدبود و تعداد تیم‌های مدعی برای کسب عنوان قهرمانی و سهمیه آسیایی، زیاد است. مهمترین نکته برای ما حضور گسترده هواداران از هفته نخست است. امیدوارم هواداران خوب فوتبال خراسان و باشگاه شهرخودرو، از همان روز نخست کنارمان باشند و اجازه ندهند تیم یک لحظه هم در خانه تنها باشد. آنها در فصل گذشته سنگ تمام گذاشتند و در نیم‌فصل دوم، حتی در بازی‌های خارج از خانه نیز کنار ما بودند.

وی در پایان تاکید کرد: تمام تلاش خود را برای خوشحالی هواداران به کار می‌بندیم.

یحیی گل محمدی رضا صدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر