کد خبر: 780205 A

فکر نمی‌کردم بازیکنان تیم انقدر هوای مرا داشته باشند

مهاجم جوان استقلال تهران درباره شرایطش بین آبی پوشان و تمرینات زیر نظر آندره آ استراماچونی ایتالیایی می‌گوید.

به گزارش ایلنا، محمد بلبلی بازیکن تازه وارد استقلال از آروزهایش در استقلال گفت و اینکه دوست دارد ازاین تیم به تیم ملی بزرگسالان راه پیدا کند. با بلبلی در خصوص حضور در استقلال و همچنین کار کردن با مربی ایتالیایی به صحبت پرداختیم 

از حضورت در استقلال صحبت کن.

خیلی خوشحالم که به تیم بزرگ استقلال پیوستم. استقلال تیم پرافتخاری است و هواداران زیادی دارد. در یک از پرافتخارترین تیم‌های آسیا حضور دارم و همین باعث می‌شود انتظارات از من بالاتر برود. این را می‌دانم که باید خیلی سخت تمرین کنم تا بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم.

 فکر می‌کردی در این سن کم چهره شوی و به تیم‌های بزرگ بپیوندی؟

خب البته قبل از اینکه به سپیدرود بیایم در بزرگسالان سایپا به تمرین پرداخته بودم. یک هفته‌ای در تمرینات حضور داشتم اما علی دایی از سبک بازی من خوشش نیامد، بعد از آن بود که علی‌آقا کریمی از من خواست به سپیدرود ملحق شوم. یک بازی هم مقابل سپاهان بازی کردم که بعد از آن هم ایشان رفتند و آقای دست‌نشان آمد.

در این مدتی که در استقلال بودی شرایط تمرینات چطور بود؟

واقعا فکر نمی‌کردم انقدر بازیکنان تیم هوای مرا داشته باشند. به خصوص فرشید اسماعیلی که خیلی به من کمک کرد و باعث شد تمرکزم برای ادامه حضور در تمرینات بهتر شود.

فکر می‌کنی همکاری با یک سرمربی ایتالیایی چطور باشد؟

به هر حال استراماچونی مربی بسیار بزرگ و حرفه‌ای است. رزومه ایشان هم کاملا مشخص است. وقتی در تیم اینترمیلان مربیگری می‌کنی معلوم است که عملکردت خوب بوده است. مطمئن هستم زیر نظر ایشان چیزهای زیادی را یاد خواهم گرفت.

 به حضور در ترکیب ثابت استقلال هم فکر می‌کنی؟

به هر حال وقتی به تیم بزرگی می‌پیوندی باید سخت تلاش کنی تا به اهدافت برسی. من هم خیلی دوست دارم در استقلال فیکس بازی کنم به همین دلیل سخت تلاش می‌کنم تا به آن برسم. می‌خواهم به بازیکنی تبدیل شوم که همه از من رضایت داشته باشند. دوست دارم با حضور در استقلال، پله‌های ترقی را طی کرده و حتی به تیم ملی بزرگسالان هم دعوت بشوم. می‌دانم کار سختی در پیش دارم اما تلاشم را می‌کنم تا به آن برسم.

 چندی پیش در تمرینات تیم امید حضور داشتی.

با تشخیص آقای مجیدی به تیم ملی امید دعوت شدم. همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود. همه آن‌هایی که به تیم ملی امید دعوت شده‌اند همگی از بازیکنان خوب فوتبال ایران به شمار می‌روند و به همین دلیل باید سخت تلاش کنم.

استقلال تهران محمد بلبلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر