کد خبر: 779744 A

جهت برگزاری دوره های آموزشی هاکی در تبریز

لیم چیو چوان مالزیایی و مدرس جهانی هاکی به منظور برگزاری دوره های آموزشی هاکی آقایان و بانوان در تبریز صبح امروز یکشنبه 9 تیرماه وارد تهران شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، این مربی مجرب مالزیایی پس از ورود به کشورمان باحضور در محل فدراسیون واقع در مجموعه ورزشی انقلاب، با دکتر بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی و دیگر مسئولین حاضر در فدراسیون طی دیداری صمیمانه درخصوص هاکی کشورمان وبرنامه های آتی فدراسیون بحث وگفتگو کرد. وی از 2010 بعنوان مدرس برتر فدراسیون جهانی هاکی FIH و کنفدراسیون هاکی آسیا AHF چندین دوره بین المللی آموزشی و مربیگری را بعهده داشته و مدیریت توسعه هاکی فدارسیون کشور مالزی و مدیر فنی فدارسیون هاکی اندونزی را عهده دار است ضمن اینکه از سال 2006 تاکنون بعنوان سرمربی تیم ملی سنگاپور، اندونزی و مالزی در رویدادهای مختلف بین المللی و جهانی ورزش هاکی انجام وظیفه کرده است.

 

شایان ذکر است یک دوره کامل کارگاه آموزش هاکی چمن از صبح فردا دوشنبه 10 تیرماه زیر نظر فدراسیون و به میزبانی هیات هاکی آذربایجان شرقی در تبریز ویژه مربیان آقایان و بانوان علاقمند و شرکت کننده در مسابقات المپیاد ورزشی استعدادهای برتر سراسر کشور آغاز و به مدت 6 روز برگزار خواهد شد.

فدراسیون هاکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر