کد خبر: 779714 A

مدیران استقلال در تلاش هستند تا پایان هفته یک دروازه‌بان با کیفیت به خدمت بگیرند.

به گزارش ایلنا، استقلال و همچنان در تلاش است تا در فصل نقل و انتقالات یک دروازه‌بان با کیفیت جذب کند. دو هفته پیش بود که مهدی رحمتی بعد از سال‌ها حضور در استقلال ترجیح داد به با تیم فوتبال پدیده مشهد قرارداد امضا کند تا در سال‌های آخر فوتبالش با آرامش به کارش ادامه دهد.

اما از طرف دیگر پروژه نسبتاً طولانی تمدید قرارداد با سید حسین حسینی روز چهارشنبه هفته گذشته به پایان رسید و این دروازه‌بان دو سه روزی است که قرارداد خود را تمدید کرده و در تمرینات آبی‌پوشان شرکت می‌کند اما با این حال مدیران باشگاه استقلال برای این که در خط دروازه با مشکل روبرو نشوند به دنبال این هستند تا یک دروازه‌بان با کیفیت در نقل و انتقالات تابستانی جذب کنند.

گزینه اول استقلال برای خط دروازه محمدرضا اخباری بود اما ظاهراً باشگاه تراکتورسازی مشکلاتی را در راه صدور رضایتنامه این بازیکن به وجود آورده و فعلاً جذب این دروازه‌بان منتفی شده است تا حالا صحبت از گزینه هایی مثل کوروش ملکی دروازه بان فصل گذشته سپیدرود مطرح شود.

آنچه مسلم است مدیران استقلال در تلاش هستند تا پایان هفته یک دروازه‌بان با کیفیت به خدمت بگیرند تا این دروازه‌بان در کنار سید حسین حسینی بتوانند دروازه استقلال را در لیگ نوزدهم بیمه کنند.

استقلال حسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر