کد خبر: 779291 A

رئیس انجمن پارا دوومیدانی خبر داد:

بهمن رضایی گفت: هفته آینده، در کمیته‌ی فنی به بررسی رکوردها و عملکرد ورزشکاران خواهیم پرداخت.

 به گزارش ایلنا  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بهمن رضایی، رئیس انجمن پارا دو و میدانی در گفتگو بیان کرد: سی و سومین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور، یادبود شهدای هفتم تیر، به مدت سه روز با حضور ۴۰۰ ورزشکار خانم و آقا در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

 

وی ادامه داد: هفته آینده جلسه ای را در کمیته فنی برگزار خواهیم کرد و عملکرد ورزشکاران و رکوردهایی که در این رقابت‌ها ثبت شده را بررسی می‌کنیم تا لیست نفرات دعوت شده به تیم ملی را مشخص شود.

 

رضایی در مورد عملکرد ورزشکاران در این دوره عنوان کرد: البته به دلیل بارندگی‌های شدید فصل بهار، شرایط برای تمرین ورزشکاران خیلی مهیا و مساعد نبود اما با این وجود، آنها توانستند رکوردهایی نزدیک به رکورد ورودی را بدست آورند.

 

وی با ابراز رضایت از نحوه قضاوت‌ داوران اظهار داشت: داوری‌ها به گونه‌ای تا بود که ورزشکاران با نحوه قضاوت در مسابقات بین‌المللی آشنا شوند تا در صورت حضور در رقابت‌های برون مرزی از نظر داوری با مشکل مواجه نشوند.

 

رئیس انجمن پارا دوومیدانی در پایان گفت: تلاش می‌کنیم تا با برنامه‌ریزی مناسب ورزشکاران را برای حضور در رقابت‌های پیش‌ رو آماه کنیم و با دست پر از مسابقات به کشور بازگردیم.

فدراسیون جانبازان و معلولین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر