کد خبر: 779279 A

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو خراسان در خصوص شرایط این باشگاه و احتمال حضور در دو رشته دیگر صحبت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان، جواد وطن‌خواه درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال این باشگاه اظهار کرد: خوشبختانه با ورود دکتر حمیداوی به عنوان مالک باشگاه ، دیگر مشکلات مالی که در سال‌های گذشته را داشتیم شاهد نیستیم .

وی ادامه داد: پیش از پایان فصل گذشته ما جلسات بسیار زیادی به موجب برنامه ریزی مناسب جهت حضور در لیگ برتر نوزدهم داشتیم و بر این اساس با تلاش مالک باشگاه، ابتدا قرار داد یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی تیم تمدید و در حال حاضر نیز علیرغم جذب بازیکنان جدید و تمدید قرارداد شاکله اصلی تیم، همچنان به دنبال اضافه کردن نفرات جدید هستیم.

وطن‌خواه افزود: خوشبختانه تمرینات تیم زیر نظر یحیی گل محمدی با قدرت آغاز شده است و چند مرحله اردوی آماده سازی تا پیش از شروع فصل در دستور کار خواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو خراسان درباره حمایت های دستگاه های مختلف از تیم تیم گفت: فصل گذشته به لطف امام رضا (ع) و همراهی مردم و تلاش اعضا تیم، در باب حمایت تیم شهر خودرو خراسان اتفاقات بسیار خوبی رخ داد که فکر می کنم در ورزش استان تا به حال چنین اتفاقی سابقه نداشته است. استانداری ، دادستانی ، سازمان همیاری ها ، اداره کل ورزش و جوانان،آستان قدس رضوی و خیلی دستگاه های دیگر تمام قد پشت تیم ایستادند اما شهرداری و شورای شهر کمک های ویژه‌تری انجام دادند که نتیجه‌اش هم تزریق نشاط از طریق ورزش به جامعه بود.

وی اظهار کرد: در این موضوع باید به صورت خاص از شهردار مشهد و اعضای شورای اسلامی شهر تشکر ویژه داشته باشم. ما جلسات خوبی را هم  برای ادامه این حمایت‌ها با مجموعه شهرداری و شورای شهر داشته‌ایم اگر شرایط به خوبی پیش برود باشگاه شهر خودرو خراسان علاوه بر فوتبال در رشته‌هایی همچون والیبال و فوتسال بانوان هم تیم داری خواهیم کرد.

وطن‌خواه ادامه داد: خوشبختانه نگاه دکتر حمیداوی به عنوان مالک باشگاه و هزینه کرد در ورزش یک نگاه مثبت و کمک به شادابی و ایجاد نشاط در بین مردم است. البته ایشان و مجموعه شهر خودرو به تنهایی قطعا نمی تواند تمامی برنامه ها را پیش ببرد و‌در این راستا نیاز به حمایت های دستگاه های مختلف دیگر از جمله شهرداری و شورای شهر داریم. اگر این حمایت ها وجود داشته باشد ما به دنبال برنامه ریزی برای حضور در چند رشته ورزشی هستیم تا بتوانیم پرچم خراسان را به عنوان شهر امام مهربانی ها حضرت رضا (ع) در حوزه ورزش بالا نگه داریم.

لیگ برتر فوتبال شهر خودرو مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر