کد خبر: 779232 A

مدیرعامل ذوب آهن بار دیگر نسبت به وضعیت 3 بازیکن سرباز این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، سعید آذری در مورد وضعیت 3 بازیکن سرباز تیم ذوب‌آهن اظهار کرد: از لحاظ فصل فوتبالی کار این بازیکنان با تیم تراکتور به اتمام رسیده و این بازیکنان باید به تیم ذوب‌آهن اصفهان بازگردند.

وی افزود: 19 شهریور خدمت سربازی این بازیکنان به اتمام می‌رسد که 13 روز بعد از پایان فصل نقل و انتقالات است، اما این بازیکنان تیم ذوب‌آهن هستند و یک و نیم سال قرارداد با تیم داشته که برای خدمت سربازی به تراکتور رفته و بازگشت آنها به تیم ذوب‌آهن جزو نقل و انتقالات محسوب نمی‌شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: نام این 3 بازیکن را به لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا هم داده‌ایم و آن‌ها می‌توانند تا 19 شهریور باقیمانده خدمت سربازی خود را در یگان نظامی در اصفهان بگذرانند و تیم تراکتور حق انعقاد قرارداد با این بازیکنان را ندارد، چون بازیکنان تیم ذوب‌آهن هستند.

وی اضافه کرد: از حس میهن‌پرستی مدیران باشگاه تراکتور و مالک این باشگاه آقای زنوزی تشکر می‌نمایم که با درک بالای خود نشان دادند که نمی‌خواهند ذوب‌آهن نماینده ایران برابر تیم عربستانی تنها بماند و موفقیت ذوب‌آهن برابر الاتحاد عربستان به تمام فوتبال ایران تعلق دارد.

تراکتورسازی تبریز سعید آذری ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر