کد خبر: 779178 A

از پیشنهاد استقلال تا صبح نخوابیدم

مدافع فصل قبل کرمان از پیوستنش به استقلال می گوید و اینکه از این اتفاق خوشحال است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، میلاد باقری مدافع فصل قبل کرمان بعد از انجام بازی‌های خوب در لیگ یک توانست نظر مساعد کادر فنی را برای حضور در استقلال جذب کنند. او از این اتفاق خوشحال است و از تمام توانش برای موفق شدن در استقلال استفاده خواهد کرد.

 

* از حضورتان در استقلال صحبت کنید؟

چندی پیش مسئولان استقلال صحبت‌هایی را با مدیر برنامه‌ام انجام دادند و همین باعث شد تا من هم در جریان این موضوع قرار بگیرم. مذاکرات خیلی مثبت بود و همین باعث شد تا به استقلال بپیوندم

 

* اما شما در لیگ یک حضور داشتید؟

من در تیم مس کرمان بازی‌های خوبی از خودم انجام داده بودم بخصوص در دیدار مقابل سپاهان در جام حذفی. فکر می‌کنم همین باعث شد تا مسئولان استقلال به دنبال جذب من باشند.

 

* کار کردن زیر نظر استراماچونی چطور است؟

هنوز خیلی کنار هم تمرین نکرده‌ایم اما او نشان داد که چقدر در کارش جدی است باید کمی زمان بگذرد تا با اهداف او بیشتر آشنا شویم البته این را هم می‌دانیم که او در تیم‌های بزرگی مربیگری کرده و نظم و انضباط خیلی برای آنها اهمیت دارد به همین دلیل باید با تمام توان بازی کنم.

 

* استقلال چند سال است که نتوانسته است قهرمان شود این  کار شما را سخت‌تر نمی‌کند؟

ما تنها تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. هواداران مطمئن باشند بازیکنان و کادر فنی آنقدر تلاش می‌کنند تا به این مهم دست پیدا کنند.

 

* به نظرتان می‌توانید عملکرد خوبی در استقلال داشته باشید؟

استقلال تیم بزرگی است و همه این را می‌دانند در تیم بزرگ بازی کردن سخت است من باید خیلی تلاش کنم تا بتوانم ابتدا رضایت کادر فنی و سپس هواداران را جلب کنم. وقتی استقلال به مدیربرنامه‌هایم زنگ زد و خواهان جذب من شد شاید باورتان نشود از خوشحالی تا صبح نخوابیدم

 

* قرار است که چه شماره پیراهنی را بر تن کنید؟

هنوز شماره پیراهن‌ها مشخص نشده است اما برای من مهم این است که عملکردم خوب باشد.

 

استقلال لیگ برتر فوتبال میلاد باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر