کد خبر: 779152 A

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بعضی از بازیکنان بی آنکه تجربه بین المللی داشته باشند برابر تیم پر هوادار بلغارستان بسیار خوب بازی کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال بعد از برد سه بر صفر ایران برابر بلغارستان در هفته پنجم لیگ ملت ها گفت : برد زیبایی کسب کردیم زیرا با 6 بازیکن دوم به میدان رفتیم؛ بازیکنانی که در این فصل فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرده بودند. آنها بازی خود را انجام دادند و نشان دادند که می توانیم روی آن ها حساب کنیم. بعضی از بازیکنان بی آنکه تجربه بین المللی داشته باشند برابر تیم پر هوادار بلغارستان بسیار خوب بازی کردند.

سرمربی تیم ملی در ادامه اظهارات خود افزود:از این پیروزی سورپرایز شدم و بسیار خوشحال هست زیرا بازیکنان نشان دادند که در مرحله بعدی می توانیم با تمامی نفرات به میدان برویم.

او در پایان صحبت های خود گفت: من به ۶ بازیکنانم و توانایی هایشان اعتقاد داشتم . نمی توانم نتیجه پایان مسابقه را پیش بینی کنم اما روی توانایی بازیکنانم در این فضا ایمان داشتم. البته به خاطر خستگی سفرهای زیاد، آنها حتی بیشتر از انتظار من بازی کردند.

تیم ملی والیبال کولاکوویچ مربی تیم ملی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر