کد خبر: 778958 A

سرمربی تیم جوانان والیبال ایران اظهار داشت: در اسلوونی نیز با منتخب ماریبور ابتدا بازی کردیم که این تیم را شکست دادیم و در بازی دوم برابر تیم ملی اسلوونی به میدان رفتیم و شکست خوردیم. بازی های قابل قبولی داشتیم و در بازی با بلغارستان و اسلوونی درس های زیادی گرفتیم و حالا در تمرینات برای حل مشکلات بیشتر کار می کنیم.

​به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان در تشریح آخرین وضعیت این تیم بعد از اردو گفت: 3 بازی در بلغارستان و 2 بازی در اسلوونی برگزار کردیم و در بازی اول در بلغارستان برابر تلفیقی از تیم الف و ب بلغارستان قرار گرفتیم که بازیکنان بزرگی مانند نیکولوف، یوسیفف، پنچف و دیگران حضور داشتند که فشار زیادی به تیم ما آمد. دو بازی با تیم بحرین داشتیم. بحرین در اندازه تیم ما نبود و توانستیم آن مسابقه در ست های بیشتری بازی کنیم. در اسلوونی نیز با منتخب ماریبور ابتدا بازی کردیم که این تیم را شکست دادیم و در بازی دوم برابر تیم ملی اسلوونی به میدان رفتیم و شکست خوردیم. بازی های قابل قبولی داشتیم و در بازی با بلغارستان و اسلوونی درس های زیادی گرفتیم و حالا در تمرینات برای حل مشکلات بیشتر کار می کنیم.

او در ادامه درباره میزان رضایت خود از وضعیت اردوی تیم ملی تصریح کرد: امکانات اردویی کاملا خوب بود و به خواسته هایی که داشتیم رسیدیم. وضعیت سالن مسابقه، تمرین و بدنسازی خوب بود و به خواسته های خود رسیدیم.

سرمربی تیم جوانان ایران در پاسخ به این سوال که چه زمانی تیم ایران به اوج آمادگی خواهد رسید، بیان کرد: هنوز با آمادگی کامل فاصله داریم و در برنامه ما این نبود که اکنون در اوج باشیم. ما 2 هفته دیگر به آمادگی کامل می رسیم. ما هنوز وزنه ها را سبک نکردیم و با وجود اینکه بازی کردیم، وزنه ها سبک نشدند. تمرینات به خوبی پیش می روند و آمادگی خوبی داریم اما هنوز برای مسابقات رسمی آماده نیستیم.

او در پایان درباره صعود و عملکرد خوب تیم ملی ایران در لیگ ملت ها گفت: عملکرد تیم ملی فوق العاده بوده است. در 4 هفته ابتدایی 10 برد کسب کردیم که سابقه نداشته است. عملکرد تیم ملی جای دفاع دارد و بازیکنان ما مانند معروف و غفور نسبت به گذشته متحول شده و کامل تر شده اند. هر دو بازیکن در گذشته بسیار خوب بودند اما حالا در سطح بالاتری هستند. عبادی پور، فیاضی، موسوی، حضرت پور و شفیعی و همه بازیکنان بسیار خوب بودند و این نشان می دهد تیم رشد داشته است. در بلغارستان نیز با برد شروع کردیم و صعود تیم نهایی شده است و ما باید برای بازی های شیکاگو آماده شویم تا روند خوب خود را در شیکاگو حفظ کنیم.

تیم ملی والیبال ایران بهروز عطایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر