کد خبر: 778557 A

در صورت اجرا نشدن شرایط AFC؛

رئیس فدراسیون فوتبال بار دیگر بر رعایت الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری دور جدید لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مجمع عمومی و سالیانه هیات فوتبال استان قزوین با حضور مهدی تاج،عبدالکاظم طالقانی عضو هیات رئیسه و رییس کمیته استانهای فدراسیون فوتبال و علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضاء مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین بعدازظهر دیروز 5 تیرماه برگزار شد.

در این مجمع ابتدا باجیوند رئیس هیات فوتبال استان قزوین گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد هیات در سال‌های 96 و 97 ارائه داد.

در ادامه تاج- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مردم ایران سال گذشته در رقابت‌های جام جهانی چندین بار به واسطه فوتبال به خیابان آمدند و شور و نشاط بسیار زیادی از خود به نمایش گذاشتند.

وی گفت: با اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری در جام جهانی باختیم ولی مردم به خیابان ها ریختند و پذیرفتند که در جام جهانی هرچه در توان داشتیم عمل کردیم.مقام معظم رهبری بارها مسئولان فوتبال کشور را مورد تفقد قرار داده اند چون وقتی حال فوتبال خوب باشد حال ورزش کشور خوب خواهد بود.

تاج افزود: هم اینک وضعیت فوتسال کشور خوب بوده و در رتبه سوم دنیا قرار دارد و در فوتبال ساحلی نیز در رتبه دوم جهان قرار داریم.

وی با اشاره به چالش‌های برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در کشور اضافه کرد: در فینال مسابقات پرسپولیس و داماش در لیگ حذفی تماشاچیان بسیاری پشت درهای ورزشگاه ۲۰ هزار نفری فولاد خوزستان ماندند و بازی با تاخیر ۲ ساعته آغاز شد.

تاج گفت: برای رفع این چالش‌ها چاره‌ای نداریم که الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا از قبیل فروش اینترنتی بلیت، نصب دوربین های مدار بسته و … را در ورزشگاه‌ها اجرا کنیم، در غیر این صورت بازی‌های لیگ برتر در کشور برگزار نخواهد شد یا با محدودیت‌هایی همراه خواهد بود.

گفتنی است، رییس فدراسیون با همراهی عبدالکاظم طالقانی و هیات همراه قبل از برگزاری مجمع؛با حضور در گلزار شهدای قزوین به مقام شامخ شهیدان والامقام انقلاب اسلامی ادای احترام کرده و در ادامه با حضور دراستانداری قزوین با مهندس زاهدی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کرد.

لیگ برتر فوتبال مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر