کد خبر: 778542 A

هدف کسب عنوان قهرمانی با استقلال است

خرید جدید استقلال از اهدافش با پیراهن ابی پوشان سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مسعود ریگی خرید جدید استقلال است. او معتقد است بهترین انتخاب را انجام داده و تمام تلاشش را خواهد کرد تا هواداران را در پایان فصل با کسب عنوان قهرمانی خوشحال کند.

 

* از حضورتان در استقلال صحبت کنید؟

خیلی خوشحالم که این اتفاق برایم افتاده است زیرا استقلال و پرسپولیس جزو محبوب‌ترین تیم‌های ایران هستند و هر بازیکنی دوست دارد در این دو تیم مشغول به بازی شود.

 

* فکر می‌کردی مسئولان استقلال به دنبال جذب تو باشند؟

می‌دانستم که این اتفاق خواهد افتاد چون فصل گذشته شرایطم در پدیده خوب بود و بازی‌های نسبتا خوبی را انجام داده بودم و روزی که فهمیدم استقلال به دنبال جذب من است فهمیدم که عملکرد خوبی در تیم سابقم داشته‌ام.

 

* می‌دانید که بازی کردن در تیم‌های بزرگ کمی سخت است؟

خب شما فکر می‌کنید پدیده تیم بزرگی نبود؟ عملکرد تیم ما فصل قبل نشان داد که چقدر تیم خوب و مدعی‌ای هستیم، کمی هم شانس می‌آوردیم می‌توانستیم رتبه بهتری را در جدول کسب کنیم. من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم و این را هم می‌دانم که بازی کردن در تیم‌های بزرگ سخت است. خدا را شکر مربی بزرگی هم با استقلال آمده و این کار را کمی سخت‌تر هم می‌کند اما این سختی شیرین است.

 

* در مورد حضور یک مربی بزرگ به نام استراماچونی صحبت کردید. در این مورد چه نظری دارید؟

همه باید قبول کنیم که استراماچونی یک مربی بسیار بزرگ و مطرح در فوتبال ایتالیا است. او سابقه مربیگری در تیم بزرگی مثل اینترمیلان را در کارنامه دارد و من مطمئن هستم در کنار این مربی بزرگ، استقلال پیشرفت خواهد کرد. همه باید با هم تلاش کنیم تا یک فصل رویایی را با هواداران رقم بزنیم.

 

* این را هم می‌دانید که استقلال چند سال است که قهرمان نشده است؟

مطمئن باشید امسال هدف اول ما به غیر از انجام بازی‌های زیبا، کسب عنوان قهرمانی است. تمام تلاش ما این است تا به این مهم دست پیدا کنیم. فکر می‌کنم ابزار لازم برای قهرمانی را داریم و کمی نیاز به تمرکز و تلاش داریم تا قهرمانی را کسب کنیم.

 

* به غیر از استقلال پیشنهادات دیگری هم داشتی؟

چند تیم دیگر هم خواهان به خدمت گرفتن من بودند اما شرایط استقلال را نسبت به تیم‌های دیگر مناسب‌تر دیدم. البته خود پدیده هم تمایل داشت که من دوباره با آنها تمدید کنم که جا دارد از آقایحیی هم تشکر کنم که کنار هم یک فصل خوب را پشت‌سر گذاشتیم.

 

* دوست داری در استقلال چه شماره پیراهنی را بر تن کنی؟

شماره پیراهن برای من مهم نیست بلکه مهم این است تا خاطره خوبی را از خودم برای هواداران به جای بگذارم.

استقلال مسعود ریگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر