کد خبر: 778526 A

منتظری یک سال دیگر هم می تواند در استقلال بازی کند

سرمربی امیدهای استقلال نگران عدم شناخت استراماچونی از این تیم است.

به گزارش ایلنا، رضاحسن‌زاده پیشکسوت و سرمربی امیدهای استقلال معتقد است که شناخت نداشتن استراماچونی از فوتبال ایران شاید باعث ایجاد نگرانی شود اما به هر حال این تیم می‌تواند امسال بعد از مدتها نتایج خوبی را کسب کرده و هواداران را خوشحال کند.با وی در خصوص شرایط این روزهای استقلال و همچنین جدایی رحمتی از این تیم همکلام شدیم.

 نظرتان در خصوص سرمربیگری استراماچونی در استقلال چیست؟

شرایط چندانی از وی ندارم. هرچه را که شما می‌دانید ما هم می‌دانیم اما خب باید قبول کنیم او در تیم‌های بزرگی مربیگری کرده اما تنها مشکلش این است که شناخت چندانی از فوتبال ایران ندارد و همین باعث ایجاد کمی نگرانی می‌شود.

 خیلی‌ها هم به روند یارگیری استقلال انتقاد وارد کردند؟

یکی از موارد خوبی که استراماچونی رعایت کرد این بود که گفته بازیکن بالای 30 سال زیاد نمی‌خواهم. فکر می‌کنم اینهایی هم که جذب شده‌اند بازیکنان خوبی هستند. مهم این است که سرمربی بتواند از آنها بازی بگیرد. وقتی شما 10، 15 بازیکن باکیفیت داشته باشید هرکسی را بگذارید می‌تواند تیم را قهرمان کند. مهم این است که بتوانی از داشته‌هایت استفاده کنی.

 این روزها بحث کنار گذاشته شدن منتظری هم از استقلال شنیده می‌شود؟

به نظر من استقلال می‌تواند به پژمان کمک کند زیرا او هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی فوتبالیست خوبی است. پیش‌بینی من هم این است که او می‌تواند یک سال دیگر هم در استقلال حضور داشته باشد.

 این روزها بازیکنان درخواست پول زیادی از باشگاه می‌کنند؟

اگر بازیکنانی که مد نظر استقلال بودند از دو ماه پیش با آنها مذاکرات صورت می‌گیرد شاید الان این اتفاقات نمی‌افتاد. بازیکنانی که می‌دانند هم‌پستی‌هایشان به تیم‌های دیگر رفته‌اند و باشگاه به آنها نیاز دارد، چنین درخواستی را می‌کنند. من هم اگر می‌دیدم بازیکنان به تیم‌های دیگر رفته بودند بازارگرمی می‌کردم.

نظرتان در خصوص آمدن و جدایی ناگهانی قربانی چیست؟

پیروز از نظر فنی و اخلاقی فوتبالیست قابل احترامی است. به نظر من اگر در استقلال می‌ماند خیلی خوب بود زیرا او هم به بازیکنان لیگ اشراف کامل داشت و هم حاشیه‌های استقلال را کامل می‌شناخت اما من این حق را هم به او می‌دهم که با این برخورد در استقلال نماند. حرمت پیشکسوت باید حفظ شود. من هم بودم با این اتفاقات صد سال سیاه در استقلال نمی‌ماندم.

 رحمتی هم از استقلال جدا شد و به پدیده پیوست؟

مهدی در فوتبال ایران بازی‌هایش را انجام داده است اما این را باید قبول کنیم که این قانون فوتبال است؛ یک روز تو را می‌خواهند و روز دیگر نه. او برای استقلال زحمات زیادی کشید اما ناراحتی من این است که بعد از جدایی بازیکنان بزرگ باید از آنها تقدیر کنند. امیدوارم استقلال بتواند در این مورد نفر اول باشد.
 

 به نظرتان استقلال می‌تواند قهرمان شود؟

هیچ مربی نمی‌تواند قول قهرمانی بدهد. من فقط امیدوارم استقلال بازیهای خوبی را به نمایش بگذارد و بتواند روی سکو قرار بگیرد.

 

استقلال رضاحسن‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر