کد خبر: 778109 A

کمیته داوران فدراسیون کشتی مصوبات جلسات اول و دوم این کمیته را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، جلسات اول و دوم کمیته داوران فدراسیون کشتی به ترتیب روزهای 22 خرداد و 4 تیرماه در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.

 

مصوبات این نشست ها به شرح زیر است:

 

صورتجلسه شماره یک کمیته داوران:

1- اشل جدید پرداختی داوران و عوامل اجرایی تصویب شد و به امور مالی فدراسیون ارسال گردید.

2- مقرر گردید با موافقت سرپرست محترم فدراسیون کشتی در اسرع وقت بخشی از مطالبات داوران پرداخت شود.

3- مقرر گردید در اعزام داوران به مسابقات برون مرزی، تعداد داوران اعزامی به تعداد تشک های مسابقات باشد.

 4- مقرر گردید ملاک عمل کمیته داوران نظام نامه قبلی و مصوبات فدراسیون باشد ضمن اینکه در جلسه آتی اصلاحات لازم صورت پذیرد.

5- مقرر گردید سرپرست های فنی در پایان هر مسابقه نسبت به معرفی داور نمونه اقدام کرده تا کمیته داوران نسبت به تشویق ایشان تصمیم گیری کند.

 

صورتجلسه شماره دو کمیته داوران:

1- در صورتیکه داوری در آزمون های ارتقاء درجه با هزینه شخصی نمره قبولی کسب کرده و در زمان اعزام طبق نظام نامه نوبت اعزام ایشان بود، کمیته داوران ترتیبی اتخاذ کند تا نامبرده با هزینه فدراسیون (طبق نوبت) به کلاس تایپ اعزام شود و به جای فرد ذینفع نفر بعدی به طبق نظام نامه اعزام شود.

2- از تاریخ 4 تیرماه 98، اعزام های خارجی برای داوران درجه یک بر اساس نظام نامه صورت گیرد در صورتیکه داوری در آخرین بار به مسابقات جهانی اعزام شده باشد به مسابقات آسیایی اعزام و اگر به مسابقات آسیایی اعزام شده باشد به مسابقات جهانی اعزام شود. (تورنمنت های رنکینگ دار و جایزه بزرگ در حد مسابقات آسیایی محاسبه می شود) اعزام داوران در سایر درجات بر اساس نظام نامه داوری خواهد بود.

3- مدرسین داوری سال قبل به امر تدریس ادامه داده و در مورد مدرسین جدید براساس ارائه شاخص های لازم از طرف کمیته داوران و انستیتو کشتی در جلسه آتی تصمیم گیری می شود.

4- در رابطه با برگزاری و اقدامات لازم جهت آزمون های ارتقاء داوری با حضور مسئولین محترم انستیتو کشتی در جلسه آتی تصمیم گیری می شود.

5- در مورد غیبت های داوران به شرح زیر اقدام می شود.

الف) مرتبه اول: تذکر کتبی به داور و اخطار به هیأت کشتی استان

ب) مرتبه دوم: یک جلسه محرومیت از داوری

ج) مرتبه سوم: معرفی داور خاطی به کمیته محترم انضباطی

6- مقرر گردید با توجه به هماهنگی و نظر مساعد دبیر محترم فدراسیون، کلیه داوران بین المللی تحت پوشش بیمه فدراسیون پزشکی ورزشی قرار گیرند.

فدراسیون کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر