کد خبر: 777838 A

فیلیپ کوتینیو از علاقه خود و آینده نامعلومش در بارسلونا می‌گوید.

به گزارش ایلنا، کوتینیو 27 ساله که در زمستان 2018 با 120 میلیون یورو از لیورپول به بارسلونا پیوست، نتوانسته در نیوکمپ انتظاراتی که از گران ترین خرید تاریخ باشگاه می رفت را برآورده کند و به نظر می‌رسد بارسا برای خرید بازیکنان جدید و همچنین فیرپلی مالی این هافبک برزیلی را که پس از کوش قوس‌های فراوان به خدمت گرفت در تابستان به فروش برساند.

این بازیکن در کنفراس مطبوعاتی بعد از دیدار با پرو گفت: من با بارساونا قرارداد دارم و دوست دارم در این تیم بمانم ولی هیچکس از آینده خبر ندارد هر چند این آینده برخلاف علاقه من باشد، من به رسانه‌ها توجه نمی‌کنم آنها گاهی برای دیده شدن دروغ‌های شاخ دار می‌گویند.

او همچنین در ادامه از حضور احتمالی گریزمان و نیمار در بارسلونا گفت: بازی در کنار بهترین‌ها آرزوی هر فوتبالیستی‌ست آن هم در بارسلونا تیمی که همواره دنبال موفقیت است.

وی در ادامه در مورد مسی افزود: بازی در کنار لئو یک خوشحالی و رضایت بزرگ را دارد و افتخاری عظیم است چون لئو کسی است که درون زمین حرف‌های زیادی با شما رد و بدل می‌کند و در خارج از زمین هم انسانی بی نهایت متواضع و فروتن است که کمک بسیار زیادی هم به من کرده است.

کوتینیو که با برزیل موفق به صعود به دور 1.4 نهایی کوپا آمریکا شده در این فصل در 54 بازی برای آبی‌واناری‌ها به میدان رفته که موفق شده در 11 بار دروازه حریفان را باز کند.

بارسلونا کوتینیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر