کد خبر: 777327 A

موفق ترین زوج‌های گلزن و پاسور در لیگ هجدهم

فولاد خوزستان در این فصل از یک زوج طلایی در خط حمله سود می‌برد و در پایان فصل هم، لوسیانو پریرا یکی از دو آقای گل مشترک رقابت‌ها لقب گرفت.

به گزارش ایلنا، در رقابت‌های لیگ هجدهم، فولادخوزستان گرچه نتوانست انتظار هوادارانش را برآورده ساخته و نتایج مطلوبی کسب کند، اما زوج خط حمله این تیم بسیار هماهنگ و کارآمد عمل کرد که در واقع یک زوج طلایی در پیشانی خط حمله فولادی‌ها بودند.

فولاد خوزستان در این فصل از یک زوج طلایی در خط حمله سود می‌برد و در پایان فصل هم، لوسیانو پریرا یکی از دو آقای گل مشترک رقابت‌ها لقب گرفت. زوجی که از یک پاسور دونده و خستگی ناپذیر به نام حسن بیت سعید، و یک گلزن تمام عیار به نام لوسیانو پریرا تشکیل شده بود که بهترین فصل فوتبالی خود در رقابت‌های لیگ برتر ایران را سپری کرد. زوج بیت سعید و پریرا در پایان رقابت‌های لیگ هجدهم به عنوان بهترین زوج گلزن و پاسور شناخته شد و با فاصله بهترین عملکرد را در فصل گذشته به نمایش گذاشت. در ادامه نگاهی به بهترین زوج‌های گلزن و پاسور در رقابت‌های لیگ برتر هجدهم خواهیم داشت.

لوسیانو پریرا و حسن بیت سعید (7 گل)

همکاری این دو بازیکن در فصل گذشته، 7 گل برای فولاد خوزستان به ارمغان آورد. پریرا که هفته به هفته با آمادگی بیشتر و عملکردی درخشان‌تر در میدان حاضر می‌شد، در هفت بازی پایانی فولاد در رقابت‌های لیگ هجدهم موفق به گلزنی شد تا به رکورد ساسان انصاری در زمینه گلزنی در بیشترین بازی متوالی در تاریخ لیگ برتر برسد. از 7 گل این زوج خط حمله فولاد، 5 گل توسط پریرای برزیلی و روی ارسال پاس بیت سعید به ثمر رسید. بیت سعید زننده دو گل دیگر بود که پریرا در نقش سازنده گل ظاهر شد.

طالب ریکانی و جاناتان بالوتلی (4 گل)

3 گل این زوج در دیدار برابر فولاد خوزستان به دست آمد؛ دیدار خارج از خانه ای که صنعت نفت آبادان موفق شد در دیداری برتر، میزبان خود را با نتیجه 4 بر یک مغلوب کند. گل دیگری که روی همکاری این دو بازیکن برای نفت آبادان حاصل شد، در مصاف با نفت مسجدسلیمان بود که ریکانی پاس ارسالی بالوتلی را با شوتی سهمگین به گوشه دروازه مهرداد طهماسبی فرستاد. همکاری ریکانی و بالوتلی تنها در دو بازی صنعت نفت در هفته‌های بیست و ششم و بیست و هفتم آن‌ها را در رده دوم موفق ترین زوج‌های گلزن و پاسور در لیگ برتر هجدهم قرار داد.

رده سوم مشترک برای شش زوج

رده سوم به طور مشترک در اختیار شش زوج قرار دارد که موفق به زدن 3 گل شده‌اند.

کی‌روش استنلی و محمد کریمی از تیم سپاهان که زننده هر سه گل مهاجم برزیلی بود و کریمی در نقش پاسور ظاهر شد.

کی‌روش استنلی و ولادیمیر کومان که زننده یکی از گلها کومان بود.

سجاد شهباززاده و محمد کریمی که کریمی پاسور هر سه گل و شهباززاده زننده گلها بود.

زوج یونس شاکری و محمد قاسمی نژاد هم موفق به زدن 3 گل شد؛ 3 پاس گل از قاسمی نژاد و گل هایی که شاکری برای پدیده به ثمر رساند.

زوج لوسیانو پریرا و فرزاد جعفری؛ مهاجم برزیلی زننده هر سه گل بود.

دانیال اسماعیلی‌فر و آنتونی استوکس؛ سه پاس گل از سوی اسماعیلی‌فر و سه گل زده توسط استوکس حاصل همکاری این زوج در تیم تراکتورسازی در لیگ برتر هجدهم بود.

لوسیانو پریرا فولادخوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر