کد خبر: 777084 A

اوگور اردنر رییس فدراسیون جهانی تیرو کمان گفت: ایران می تواند برای میزبانی مسابقات جهانی جوانان جهان اعلام آمادگی و درخواست خود را مطرح نماید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، عصر روز گذشته دکتر صالحی امیری با اگور اردنر رییس کمیته ملی المپیک ترکیه و رییس فدراسیون جهانی تیرو کمان و نایب رییس IOC دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار صالحی امیری ضمن ابراز علاقه بر گسترش همکاری های ورزشی دو کشور اظهار داشت: دو کشور ترکیه و ایران با توجه به  شباهتهای فرهنگی و همچنین روابط خوب اقتصادی و سیاسی و همسایگی و بعد مسافت و روابط بسیار خوبی که با یکدیگر دارند می توانند در زمینه ورزش با برگزاری اردوهای مشترک و حضور در تورنمنتهای یکدیگر روابط ورزشیشان را  بیش از گذشته ارتقا دهند.

"اوگور اردنر" که ریاست فدراسیون جهانی تیرو کمان را نیز بر عهده دارد و نایب رییس کمیته بین المللی المپیک نیز هست از وضعیت فدراسیون تیروکمان ایران ابراز رضایت کرده گفت: در حال حاضر این فدراسیون بدون تنش بوده و کارهای خودش را پیش می برد و امیدواریم در لوای برنامه ریزی و آرامش به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

رییس فدراسیون جهانی تیروکمان آمادگی ایران برای میزبانی یکی از رویدادهای مهم این رشته ورزشی خاطرنشان کرد: از حمایتهای رییس کمیته ملی المپیک از این فدراسیون تشکر می کنم این موضوع فدراسیون جهانی را در حمایت از تیروکمان ایران دلگرم تر می کند و ایران می تواند برای میزبانی مسابقات جهانی جوانان جهان اعلام آمادگی و درخواست خود را مطرح نماید تا ما پس از همکاری و بررسی های لازم نتیجه را اعلام نماییم.

تیر و کمان میزبانی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر