کد خبر: 777078 A

نمایندگان سنگین وزن کاراته کشورمان در دو بخش مردان و بانوان مدال برنز لیگ جهانی کانادا را بر گردن آویختند.

 به گزارش ایلنا به نقل ازسایت فدراسیون کاراته، در پایان سومین مرحله لیگ سری آ که با حضور ۶۵۹ کاراته کا از ۶۷ کشور در شهر مونترال کانادا برگزار شد، حمیده عباسعلی و سجاد گنج زاده ۲ مدال برنز برای تیم ایران در این رقابتها بدست آوردند.

در وزن 84+ کیلوگرم سجاد گنج زاده در دیدار رده بندی به مصاف زونیمیر زیوکویچ از کرواسی رفت و یک بر صفر پیروز شد و مدال برنز این وزن را کسب کرد.

او تا پیش از رسیدن به دیدار رده بندی ابتدا حریفی از پرو را ۵ بر صفر شکست داد. سپس ۴ بر صفر از سد نماینده کره جنوبی گذشت و در ادامه موفق شد کاراته کا اوکراینی را ۳ بر صفر از پیش رو بردارد و گام به دور نیمه نهایی بگذارد. او در این مرحله به مصاف آلپ ارسلان یامان اوغلو از ترکیه رفت و یک بر صفر نتیجه را به این حریف واگذار کرد.

حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+کیلوگرم، در مبارزه رده بندی مقابل جسیکا از جامائیکا قرار گرفت و یک بر صفر به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

او ابتدا مقابل حریفی از کرواسی پس از تساوی صفر بر صفر در هانتی برنده شد‌‌. سپس کاراته کای اوکراینی را ۳ بر صفر شکست داد و در سومین دیدار مقابل نماینده مکزیک ۴ بر ۳ به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

عباسعلی در این مرحله ۲ بر صفر از حریف ایتالیایی شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

kTHo38xSTpKY

در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری برای کسب مدال برنز به مصاف لورنزو پیترومارچی از ایتالیا رفت و ۴ بر یک شکست خورد و دستش از رسیدن به مدال خالی ماند.

عسگری در ۲ بازی نخست خود با نتایج مشابه یک بر صفر مقابل حریفانی از چین تایپه و جامائیکا پیروز شد و در سومین مبارزه حریفی از ترکیه ۴ بر صفر شکست داد و گام به نیمه نهایی گذاشت.

او در این مرحله یک بر صفر نتیجه را به نماینده ترکیه واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت.

کاراته عباسعلی گنج زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر