کد خبر: 776841 A

بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت: شرایط خوبی در تیم حکم‌فرماست و امیدواریم به نتایجی بهتر از فصل قبل دست یابیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌‌ورزشی شهرخودرو خراسان، امین قاسمی‌نژاد که در لیگ برتر هجدهم در کنار یونس شاکری، بهترین گلزن نماینده خراسان بود، چند هفته قبل قراردادش را با این تیم به مدت ۳ فصل دیگر تمدید کرد. وی در خصوص تمدید قراردادش با شهرخودرو خراسان اظهار کرد: خوشبختانه شرایط به شکلی رقم خورد که باز هم‌ با لباس تیم شهرخودرو به میدان بروم. شرایط خوبی در تیم ما حکم‌فرماست و امیدواریم نتایجی به مراتب بهتر از فصل گذشته کسب کنیم.

وی افزود: همیشه در فصل نقل و انتقالات، شایعات زیادی مطرح می‌شود اما اولویت من همواره تیم شهرخودرو و شهر مشهد است. امسال، سومین سال حضورم در کنار هواداران خوب خراسانی است و امیدوارم باز هم بتوانیم دل این عزیزان را که در سرما و گرما کنارمان بوده‌اند، شاد کنیم.

قاسمی‌نژاد با اشاره به شرایط خاص شهرخودرو در لیگ نوزدهم گفت: علاوه بر جام حذفی و لیگ برتر، امسال در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور داریم و این شرایط شهرخودرو را متفاوت‌تر از قبل می‌کند. باید از هفته نخست به فکر اندوختن امتیازات باشیم تا رتبه‌ای استثنایی در نهایت کسب شود.

بازیکن تیم شهرخودرو تاکید کرد: امیدوارم حالا که دکتر حمیداوی مثل یک ناجی، پای کار فوتبال خراسان ایستاده، مسئولین شهری و استانی نیز وی را تنها نگذارند و حمایت‌های فصل گذشته، این فصل هم ادامه یابد. شک ندارم که با همدلی و اتحاد، غیرممکن‌ها را مثل سابق می‌توانیم ممکن کنیم.

امین قاسمی نژاد شهر خودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر