کد خبر: 776777 A

وینگر پرسپولیس در خصوص بازگشت به این تیم و شرایط فصل جدید صحبت کرد.

فرشاد احمدزاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بازگشت به پرسپولیس اظهار داشت: خوشحالم که توانستم به تیم محبوب و سابق خودم برگردم و حقیقتاً این یک سالی که از تیم دور بودم دلم برای فضای تیم و هواداران تنگ شده بود و لحظه شماری می‌کردم که دوباره این فرصت نصیبم شود و خدا را شکر که این اتفاق رخ داد و فصل بعد در خدمت تیم و هواداران خواهم بود.

وی افزود: در این مدت پیشنهادات دیگری هم داشتم که از تیم‌های خوب لیگ برتر بودند و از همه آنها که به من لطف داشتند تشکر می‌کنم ولی همه می‌دانند که من پرسپولیسی هستم و با احترام به سایر تیم‌ها تا وقتی این تیم من را بخواهد نمی‌توانم برای تیم دیگری بازی کنم و برای آنها هم آرزوی موفقیت دارم.

وینگر جدید پرسپولیس در مورد وضعیت تیم هم عنوان کرد: پرسپولیس چند سال خوب با آقای برانکو داشت و ایشان هیچ وقت از ذهن هواداران پاک نمی‌شوند ولی پرسپولیس همیشه پرسپولیس بوده و به نفر وابسته نیست و افراد بزرگی به این تیم آمدند و جدا شدند و مطمئنم فصل بعد هم با یک انتخاب خوب از سوی مدیریت باشگاه مربی قابلی برای تیم انتخاب خواهد شد و به امید خدا به مسیر موفقیت ادامه می‌دهیم و هدف‌مان هم کسب چهارمین قهرمانی پیاپی و تقدیم آن به هواداران است.

احمدزاده در مورد جدایی خود از پرسپولیس در فصل گذشته هم گفت: در این مورد قبلاً صحبت کردم و شرایطی برایم فراهم شده بود که لژیونر شوم و قصد نداشتم پرسپولیس را تنها بگذارم و حالا هم خوشحالم به تیم برگشتم. هواداران می‌دانند من به پرسپولیس تعصب دارم و هر وقت در زمین حضور داشتم بیشترین تلاشم را برای موفقیت تیم به کار گرفتم و مطمئن باشند در فصل جدید هم همه توانم را می‌گذارم تا با بازی‌های خوبم آنها را خوشحال کنم.

وی در پایان یادآور شد: هواداران حق دارند نگران تیم باشند ولی از آنها خواهش می‌کنم صبر و تحمل به خرج دهند چرا که مدیریت باشگاه شبانه روز تلاش می‌کند تیم خوبی را آماده فصل بعد کند و خبرهای خوبی در راه است و مطمئن باشند تیم قدرتمندی برای فصل بعد بسته خواهد شد و به مدیریت باشگاه اعتماد کنند.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال فرشاد احمدزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر