کد خبر: 776723 A

10 شایعه برتر نقل و انتقالات اروپا

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن برای بازگشت به بارسلونا مسیر هموارتری نسبت به رئال مادرید دارد.

به گزارش ایلنا، 10 شایعه برتر نقل و انتقالات امروز اروپا را مشاهده می‌کنید:

1. باشگاه بارسلونا برای بازگشت نیمار به لالیگا، پیشنهاد 100میلیون یورویی به اضافه فیلیپ کوتینیو را به پاری سن ژرمن پیشنهاد داده است.(اسپورت اسپانیا)

1

2. دیلی میرر اعلام کرد باشگاه تاتنهام تنها در صورتی حاضر به پایان همکاری با اریکسون خواهد شد که رئال مادرید اجازه بدهد مارکو آسنسیو به اسپرز بپیوندد.

2

3. دتلگراف می‌گوید باشگاه یوونتوس پس از ناکامی پاری سن ژرمن و بارسلونا در خرید ماتیاس دلیخت برای خرید مدافع آژاکس اقدام کرده است و قرارداد 5ساله به ارزش 70 میلیون یورو را پیشنهاد داده است.

دلیخت

4. باشگاه منچستریونایتد دستمزد هفتگی 350هزار یورو را به داوید دخیا پیشنهاد داده و او آماده است تا قرارداد جدیدی را امضا کند.(دیلی میل)

دخیا

5. باشگاه یوونتوس بعد از دلیخت و پوگبا، به خرید آدریان رابیو، هافبک پاری سن ژرمن بسیار نزدیک است. (دیلی میل)

آدریان رابیو

6. آس اسپانیا از هیات مدیره باشگاه رئال مادرید خبر داد که پرونده انتقال نیمار به کهکشانی‌ها پایان یافته و قرار نیست آنها مهاجم پاری سن ژرمن را به خدمت بگیرند.

6

7. کاستاس مانولاس، مدافع رم برای انتقال به ناپولی پیشنهاد 5 ساله با دستمزد سالانه 3.5 میلیون یورو را پذیرفته است.(گاتزتا دلو اسپورت)

7

8. باشگاه اینترمیلان تصمیم دارد پیش از پایان انتقال روملو لوکاکو به سری آ مائورو ایکاردی را بفروشد.(گاردین)

8

9. هکتور بیرین، مدافع اسپانیایی آرسنال خواستار ترک توپچی‌ها لندنی و پیوستن به اتلتیکو مادرید است.  (دیلی میرر)

9

10. به گفته مارکا رودری هافبک دفاعی ملی پوش اتلتیکومادرید قصد جدایی دارد و همچنین شنیده می‌شود منچسترسیتی به اتلتیکو مادرید اعلام کرده بند فسخ 70 میلیون یورویی این بازیکن را فعال خواهد کرد.

رودری

نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر