کد خبر: 776569 A

سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز جهت مذاکره با مالک باشگاه شهرخودرو خراسان، در دفتر وی حاضر شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان،  امروز جلسه‌ای میان دکتر فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو خراسان و ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران در دفتر شرکت شهر خودرو در تهران برگزار شد و در این جلسه سرپرست سرخپوشان تهرانی، درخواست خود را در خصوص صدور‌ رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی اعلام کرد.

دکتر فرهاد حمیداوی با اعلام موضع رسمی باشگاه شهرخودرو در خصوص جدایی سرمربی تیم شهرخودرو، گفت: ضمن احترام به پرسپولیس و هوادارانش، باید مخالفت خود را با این درخواست اعلام کنم. من این قول را به هواداران خراسانی داده بودم که اجازه جدایی گل محمدی را نمی دهم. حالا هم درخواست هواداران شهرخودرو از یک سو و زمان کم باقیمانده تا آغاز لیگ و خریدهایی که در نقل و انتقالات تابستانی بر اساس لیست گل‌محمدی داشته‌ایم، در کنار هم اجازه نمی‌دهد با این درخواست موافقت کنیم.

وی ادامه داد: ضمنا قرارداد گل‌محمدی با شهرخودرو دو ساله است و در راستای افق بلندمدتی که ترسیم کرده‌ایم، هزینه‌های زیادی نیز در این خصوص با عقد قراردادهای بلندمدت انجام داده‌ایم.

در این بین دکتر حمیداوی توانست بازهم به یکی دیگر از وعده های خود مبنی بر حفظ گل‌محمدی عمل کند و حالا این تیم مشهدی با سرمربی فصل گذشته، خود را آماده حضور در ۳ جام خواهد کرد.

پرسپولیس یحیی گل محمدی پدیده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر